Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Chomutov – Policisté zveřejnili možnou podobiznu svědka, kterého hledají v souvislosti s jistou událostí, která se měla stát v okolí zdravotního střediska v ulici Písečná 7. prosince mezi 12.00 až 12.30 hodin. O pomoc při pátrání po zhruba 40letém muži kriminalisté žádali veřejnost již ve středu, kdy zveřejnili videozáznam, na kterém je dotyčný zachycen. Video ale není příliš kvalitní.

Hledanému muži je něco mezi 30 až 40 lety, má štíhlou postavu a vousy upravené na takzvané vajíčko. Byl oblečen do zelené bundy, modrých kalhot, na stehnech vyšisovaných, obut byl do tmavých bot a na hlavě měl tmavou čepici. Na kamerovém záznamu, který policie zveřejnila, vede za ruku holčičku. Policisté neupřesnili, proč muže hledají. Pouze uvedli, že dívka na videozáznamu se nestala předmětem trestného činu.

„Kdo by muže na fotografii poznal, zaznamenal jeho pohyb na místě v době události, měl jakékoliv poznatky o místě jeho současného pobytu nebo zaměstnání, kontaktujte chomutovské kriminalisty na telefonním čísle 974 433 459, případně volejte na bezplatnou linku 158,“ řekla policejní mluvčí Marie Pivková. Informace lze policistům sdělit také na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz