Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan

Klášterec nad Ohří - Betlém, vánoční tradice a tvoření, stánky s rozmanitým zbožím a kulturní vystoupení, to vše přilákalo do centra Klášterci první advetní neděli stovky lidí. Nechyběl ani Mikuláš s čerty a ohňová šou. Po rozsvícení stromu oblohu rozzářil mohutný ohňostroj.

V podvečer z podia promluvil starosta města Štefan Drozd spolu s farářem Arturem Ścianou. Rozsvítili první svíci na adventním věnci a představili také nový kalendář města, který byl sestaven z nejlepších fotografií kláštereckých fotografů, kteří se zúčastnili stejnojmenné soutěže. Nástěnný kalendář je nyní možné zakoupit v turistickém informačním centru pod radnicí za 99 korun.

Představena byla i brožura Hrady v okolí Klášterce nad Ohří od Lenky Fricové, která přináší množství informací o zdejších hradech a je doplněna fotografiemi i obrazy Miroslava Javůrka. Brožuru je možné též zakoupit v turistickém informačním centru pod radnicí.

0412vanoceklasterec4

Starosta města Štefan Drozd spolu s farářem Arturem Ścianou rozsvítili první svíci na adventním věnci a představili také nový kalendář města. Zdroj: město Klášterec nad Ohří

0412vanoceklasterec1

0412vanoceklasterec

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz