Neděle 26. červen 2022
Svátek má Adriana

Klášterec nad Ohří – Milion korun dá město Klášterec nad Ohří do čtyř projektů navržených lidmi. Vybírat se bude ze šesti návrhů.

Veřejná prezentace projektů se uskuteční 20. listopadu od 17 hodin v kině Egerie. Hlasování veřejnosti se potom odehraje v době od 1. do 15. prosince tohoto roku. Opravy a úpravy, které lidé navrhují, potom provede radnice v příštím roce. „Na každý vybraný projekt bude vyčleněno 250 tisíc,“ uvedl starosta Klášterce nad Ohří Štefan Drozd.

A z čeho je možné vybírat? Město návrhy prezentovalo novinářům v tomto týdnu.

  1. Vybudování zpevněných ploch v loděnici – loděnice stále přístupná veřejnosti. Vybudování zastřešení posezení, zpevněné plochy, ohniště.
  2. Oprava terasy v Chomutovské čp. 207 - terasa s výhledem na staré město. Oprava plochy, lamp, cedule s popisem objektů.
  3. Příprava odpočinkové zóny v Útočišti - přípravné práce budoucího hřiště. Vytyčení, zaměření, lavičky, první herní prvek.
  4. Psí hřiště u Kláštereckého potoka - psí hřiště na ploše pro volný pohyb psů. Herní prvky pro psy, oplocení, lavičky, koše.
  5. Umístění dvou řad květináčů na Panoramě - umístění květináčů na Panoramě. Optické oddělení provozoven, zútulnění lokality zelení.
  6. Projekt pro rozvoj volnočasové zóny v Jeseni - projekt budoucí zóny v Klášterecké Jeseni. Projekt na budoucí využití veřejného prostoru v Jeseni.

Hlasovat se bude pomocí aplikace na webu města či osobně v infocentru. Ověření platnosti hlasu se provede přes SMS, aby se maximálně znemožnila manipulace s přidělováním hlasů. Bude možné dát jeden kladný hlas pro jeden projekt či dva kladné hlasy hlasy, a v takovém případě lze přidělit i jeden záporný.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz