Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Chomutov - Vrchní sestra Bc. Markéta Hrabáková z Chirurgického oddělení chomutovské nemocnice se uchází o přízeň hlasujících v celorepublikové soutěži Sestra sympatie. Jedná se o projekt, který prezentuje náročnou práci zdravotnic, o které se často říká, že je posláním. Mottem klání je „Krása má mnoho podob“.

„Pracuji jako zdravotní sestra od ukončení střední zdravotnické školy. Neumím si představit, že bych dělala něco jiného. Je to půl roku, co zastávám funkci vrchní sestry na oddělení chomutovské chirurgie, čímž jsem se vrátila na své původní pracoviště, ze kterého jsem si na sedmnáct let odskočila na anesteziologicko – resuscitační oddělení. Jsem společenská, upřímná a většinu volného času trávím s rodinou nebo přáteli,“ uvádí o sobě Markéta Hrabáková, mezi jejíž záliby patří hlavně rodina, v létě kolo a in-line brusle, v zimě lyže, turistika, dále četba nebo kreativní tvorba.

Hlasovat pro Markétu Hrabákovou v základním kole soutěže Sestra sympatie můžete až do 1. prosince 2017 pomocí SMS zprávy ve tvaru: SESTRA SYMPATIE 103, na telefonní číslo 900 06 10. Cena jednoho hlasu je 10 korun. Každý hlasující může poslat libovolný počet zpráv.

Vrchní sestru chomutovské chirurgie Bc. Markétu Hrabákovou do soutěže nominovala hlavní sestra Nemocnice Chomutov. V minulém ročníku celorepublikové soutěže Sestra sympatie společnost Krajskou zdravotní reprezentovala Markéta Bittnerová z neurologického oddělení chomutovské nemocnice, která se probojovala až do finále.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací