Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Klášterec nad Ohří - Soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu tohoto roku v Klášterci nad Ohří již má své vítěze. V kanceláři starosty města si výherci převzali věcné i finanční ceny.

V sekci bytové domy ve veřejném hlasování zvítězila Helena Blehová z Chomutovské ulice, na 2. místě se umístila Lenka Hlubiňáková z ulice Pod Stadionem a 3. místo za rozkvetlý balkon získal Jiří Koloc z Žitné ulice.

V kategorii rodinných domů se pomyslně utkalo osm soutěžících. Nejvíce hlasů za úpravu předzahrádky získal Vilém Uherek z Útočiště, druhé místo obsadil Antonín Pešek z Větrné ulice a na 3. příčce se umístila Jiřina Bitmanová z ulice Nad Tunýlkem.

Soutěž město vyhlašuje už několik let. Obyvatelé mohou přihlásit své vyzdobené balkony nebo předzahrádky a získat tak až několikatisícovou odměnu. Jednou z podmínek je, aby byly balkony či předzahrádky dobře viditelné z veřejných ploch města. Kromě estetického dojmu se hodnotí i originalita.

1810predzahradka1

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací