Sobota 6. březen 2021
Svátek má Miroslav

Ústecký kraj - Od večerních hodin 5. října do ranních hodin 6. října vyjely hasičské jednotky k 46 nahlášeným událostem. Většinou to byly spadlé stromy na silnice a cesty, také na dráty vedení a trať.

Nejvíc událostí zaznamenaly hasičské jednotky v okresu Děčín, kde vyjely k 22 spadaným stromům a 4 dalším událostem, jako byla uvolněná střecha a spadlé dráty vedení. Hasiči zasahovali v Šluknově, Děčíně, Růžové, Benešově nad Ploučnicí, Varnsdorfu, Velké Bukovině, Jiřetíně nad Jedlovou, Velkém Šenově, Starých Křečanech, Kytlici, Hřensku, Mikulášovicích, Chřibské, Huntířově.

V okresu Litoměřice vyjely hasičské jednotky na 6 míst k spadaným stromům na silnice u Úštěku, Opárna, Hlinné, Dobříni, Velemína a Prackovic.

V okresu Ústí nad Labem hasiči zasahovali na 6 místech. V pěti případech to byly spadané stromy na silnici: Suletice, Proboštov, Velké Březno, Podlešín, Řehlovice, v jednom případu spadlé trakční vedení v Koštově.

V okresu Most vyjely jednotky třikrát ke spadlým stromům na silnici v Meziboří a Mostu.

V okresu Teplice spadl strom na silnici na Moldavě.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací