Pátek 25. květen 2018
Svátek má Viola

Kadaň – Kriminalisté opět žádají o pomoc veřejnost při objasňování bankovní loupeže v Kadani, která se stala na začátku června. Hledají dva konkrétní svědky.

Kriminalisté konkrétně pátrají po ženě se psem a muži s batohem, kteří se kolem 10:00 hodin pohybovali v Kadani po nábřeží Maxipsa Fíka v blízkosti takzvaného orloje. Oba se totiž, aniž by o tom zřejmě věděli, potkali s pachatelem loupeže. Pokud muže či ženu na fotografií poznáte, volejte linku 158.

Neznámý pachatel vyloupil banku v Kadani 12. června v 11:20 hodin. Vešel do budovy banky a pod pohrůžkou použití střelné zbraně po pokladní požadoval finanční hotovost. Z místa poté odešel i s penězi.

Pachateli je kolem 40 let, Je vysoký asi 180 cm. Má světlou pleť a tmavé vlasy nakrátko střižené. V době loupeže měl neoholené vousy, několikadenní strniště. Na očích měl dioptrické brýle a na hlavě bílou kšiltovku. Oblečen byl do tmavě zelené mikiny s potiskem a kapsou vpředu (tzv. klokanky) a tmavých kalhot. Hovořil česky.

Kriminalisté po pachateli intenzivně pátrají, avšak do současné doby se jim nepodařilo totožnost neznámého muže zjistit.

1205pachatel1

Neznámý pachatel v kadaňské bance. Zdroj: Policie ČR

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací