Pátek 25. květen 2018
Svátek má Viola

Chomutov – Po Chomutově zřejmě pobíhá další exhibicionista. V červenci si lidé na sociálních sítích stěžovali na muže, který se opakovaně svléká a uspokojuje v Lipské ulici a městském parku. Tehdy se mělo jednat o Chomutovana. Teď policie informovala o 41letém exhibicionistovi z Prahy.

Jednačtyřicetiletý muž se na začátku tohoto týdne svlékal v Nádražní ulici. „V úterý v podvečerních hodinách stál na nákladové rampě, stáhnul si kalhoty a onanoval. Jeho jednání viděly dvě ženy,“ řekla k případu policejní mluvčí Marie Pivková. Muže policisté zadrželi a obvinili ho z výtržnictví.

V létě se na sociálních sítích objevilo video, na kterém byl zachycen muž, který onanoval v Lipské ulici. Na facebook záznam umístila jistá žena, která dotyčného náhodou viděla a chtěla před ním ostatní varovat. Někteří diskutující uváděli, že tohoto muže též spatřili, a to například i v městském parku. Policie tehdy potvrdila, že se exhibicionista po městě opravdu pohybuje, jde o muže středního věku z Chomutova a už na jaře byl obviněn z výtržnictví, což ho ovšem od dalšího ukájení na veřejnosti evidentně neodradilo.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací