Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Chomutovsko – Policisté na Chomutovsku se zabývají hned několika případy, které se staly během uplynulého víkendu. Vyšetřují rvačku, rušení nočního klidu a jednu noční krádež.

V noci z pátku na sobotu se na ulici Ervěnická v Jirkově chovala nevhodně 36letá žena. Hlasitě vykřikovala a tak rušila ostatní obyvatele ve spánku. Ve svém jednání nepřestala ani po příjezdu policejní hlídky z Jirkova. „Nadále křičela a policisty vulgárně urážela. Po zadržení se podrobila dechové zkoušce, přístroj naměřil 1,22 promile alkoholu v dechu,“ řekla policejní mluvčí Marie Pivková.

Incident na ulici

V sobotu brzy ráno došlo v Klášterci nad Ohří v Nádražní ulici k incidentu mezi dvěma muži. Čtyřiadvacetiletý místní obyvatel napadl jiného muže, který spadl ze schodů. „Utrpěl zranění, které si vyžádá léčení po dobu několika týdnů. "Co bylo příčinou uvedeného jednání, policisté z místního obvodního oddělení vyšetřují. Incident vyhodnotili jako výtržnictví a ublížení na zdraví,“ uvedla policejní mluvčí.

Během spánku přišla o batoh

Chomutovští policisté pro změnu pátrají po totožnosti zatím neznámého zloděje, který v parku okradl žena z Jirkova. Ta v neděli večer usnula na lavičce a kdosi jejího spánku využil ke krádeži. Sebral jí značkový batoh s peněženkou a osobními doklady. Žena vyčíslila škodu na 1600 korun.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz