Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára

Chomutovsko – Český hydrometeorologický ústav vydal varování před silnými a velmi silnými bouřkami, které zasáhnou Českou republiku v úterý 6. června odpoledne. Místy budou padat i kroupy. Varování platí od 12.00 do 23.00 hodin.

Přes Německo postupuje k východu výrazná studená fronta a odpoledne a večer ovlivní i počasí u nás. Během odpoledne a večera přijde od jihozápadu oblačnost s přeháňkami a bouřkami, které budou místy doprovázeny silnými nárazy větru, někde až 90 kilometrů v hodině. Zejména ve východní polovině území hrozí přívalové srážky s kroupami nad 2 centimetry Později večer v Čechách od západu ustávání srážek.

Varování před silnými bouřkami platí pro celé Čechy, Ústeckému kraji by se ale ty největší bouřky mohly vyhnout. Český hydrometeorologický ústav tady varuje „jen“ před silnými bouřkami, nikoliv velmi silnými.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací