Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan

Chomutov – Na ulici skončila v noci v Chomutově mladá žena se svým malým dítětem. Z domu ji vyhodila její vlastní matka. O případu informovali strážníci městské policie.

Žena s malým dítětem na klíně seděla v noci na obrubníku v ulici 5. května. Vzbudila pozornost jednoho z občanů, který zavolal na městskou policii. Hlídka na určeném místě skutečně spatřila mladou maminku, která se klepala zimou a v náručí svírala své dítě. Strážníci ji vzali ohřát se k sobě do auta, kde jim žena řekla, co se stalo.

Bydlela nějaký čas u své matky, ale soužití doprovázely od začátku konflikty. Poslední z hádek vyvrcholila vyhozením mladá ženy i s dítětem z bytu. Kvůli tomu, že byla noc, nepodařilo se ženě dovolat nikomu, kdo by ji alespoň na jeden den ubytoval. Strážníci se pokoušeli zajistit matce s dítětem ubytování na některé z chomutovských ubytoven, ale neúspěšně. Nakonec ženě pomohla její kamarádka, která se ozvala a nabídla jí azyl. Hlídka městské policie mladé matce pomohla se bezpečně dostat do místa bydliště její známé.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz