Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

Chomutov - Další krádež měl podle zjištění policistů spáchat 56letý recidivista z Chomutova, který byl opakovaně stíhán a souzen pro majetkovou trestnou činnost.

Policisté o něm informovali už v září i říjnu v souvislosti s krádežemi jízdních kol. V tomto měsíci byl obviněn z další krádeže, tentokrát nešlo o kola, ale o vloupání do chatky v zahrádkářské kolonii.

"K vloupání došlo koncem října v Chomutově a z rekreačního objektu si původně neznámý pachatel odnesl 3 láhve vína, 5 piv, sušenky a zahradnické nůžky. Škoda na odcizených věcech byla sice minimální, při vloupání však došlo k poškození dveří, okna a omítky, takže celková škoda dosáhla částky téměř 10 tisíc korun," uvedla blíže policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

Díky vyhodnocení zajištěných stop kriminalisté zjistili, že v chatce řádil právě zmíněný Chomutovan. Vyšetřovatel ho tedy obvinil z trestného činu krádeže. Obvinění si dotyčný převzal ve věznici, kam ho soud poslal kvůli předchozí majetkové trestné činnosti. Podle zákona mu hrozí až osmiletý trest.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací