Pátek 24. listopad 2017
Svátek má Emílie
Archivováno

Ústecký kraj – Chodníky zasypané sněhem, silnice, ze kterých silničáři nestíhají odklízet čerstvě napadaný sníh. V kraji je aktuálně několik havárií. Nejvíce se jich ráno stalo na Chomutovsku.

0401snezeni

Meteorologům předpověď na silné sněžení konečně vyšla a jejich varování platí až do čtvrtečního večera. Na otevřených místech se mohou tvořit sněhové jazyky přes silnice, vozovky mohou být namrzlé. Ve vyšších polohách okresu napadlo zatím deset až patnáct centimetrů sněhu.

Poznalo to už několik řidičů. Záchranné a vyprošťovací práce probíhají od půl osmé u Havraně, kde automobil dostal smyk a skončil na střeše.

U Droužkovic na Chomutovsku skončilo v příkopu další vozidlo, u Otvic se srazila dvě osobní vozidla. Nehody by měly být podle prvních informací bez zranění. Naposledy v osm hodin havaroval kamion u Hrušovan na dálnici D7, blokuje vozovku ke středovým svodidlům. U Vilémova jsou rovněž dvě havarovaná vozidla na zbytcích sněhu a ledu.

Dvě havarovaná auta jsou také v ulici Na Rondelu v Ústí nad Labem. V Novosedlicích u Teplic probíhá v Trnovanské ulici vyšetřování nehody, při které došlo ke srážce vozu s chodcem, který utrpěl zranění.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací