Čtvrtek 23. listopad 2017
Svátek má Klement
Archivováno

Jirkov - Obyvatelé v Jirkova mohou využívat ke svým nákupům nově otevřenou prodejnu potravin s cukrárnou s názvem Večerka U Konvičky ve Vinařické ulici číslo 348.

Zákazníci si zde můžou vybrat ze širokého sortimentu cukrovinek, ostatního běžného zboží, čerstvého pečiva, lahůdek a zakoupit je zde možné také čerstvé zákusky z vlastní výroby. Příjemná je jistě možnost posezení u dobré kávy a zákusku nebo například chlebíčku, případně pokud vás přepadne hlad, můžete zde posvačit některý z nabízených salátů, pomazánek, případně smaženku, bramborák, řízek nebo třeba jen obloženou housku.

„Jsme malá večerka s vlastní výrobou čerstvých zákusků, zákazníci nás najdou naproti dětskému hřišti u Kludské vily, kousek od Tesca v Jirkově. Zakládáme si na čerstvosti a poctivosti našich výrobků. Cenu zákusků držíme na co nejnižší cenové hranici. Od jarních teplých dnů budeme točit i zmrzlinu a nabízet i další pochutiny, které k teplu patří, například ovocné poháry, nanuky a další osvěžující sortiment," uvedla Martina Jůdová, majitelka této cukrárny.

Dobrá zpráva pro všechny je také možnost objednávky dortů na rodinné oslavy, kterých tu mají velký výběr a jsou každý den čerstvé, zákusky a dorty jsou totiž vyráběny přímo na místě ve vlastní výrobně. Zákusky tu najdete v cenovém rozmezí od osmi korun za mini zákusky, běžné zákusky pak od třinácti korun až po ty dražší, které jsou zase vypracovanější, je v nich použito větší množství ingrediencí. Na výrobu zákusků i dortů jsou používány jen velmi kvalitní a čerstvé suroviny.

Otevřeno mají od pondělí do pátku od 6 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 7 do 17 hodin.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací