Úterý 17. říjen 2017
Svátek má Hedvika
Archivováno

Chomutov - Reportáž televize Nova o chystaném novém hlasování vzbudila vášnivou reakci na sociálních sítích. Lídr Pro Chomutov asi nechtíc přiznal, že si vzal padesát tisíc za práci člena v hodnotící komisi a při tom výběrové řízení nebylo podle něj v pořádku.

"To výběrko nebylo úplně košer. Jsem řekl ne, nebudeme radnici dělat užitečného idiota a tu práci vyfakturujeme," řekl Černý v reportáži o volebním dění v Chomutově."Tak to jsem slyšel poprvé až teď z televize, že výběrko nebylo košer! Proč to neřekl dřív? Právě proto tam zastupitelé chodí, aby pohlídali, že je všechno v pořádku. Takže si nechal zaplatit 50 tisíc za to, že kryl nějakou levotu?," ptá se zastupitel Jiří Binter (ODS)

Na facebooku se objevuijí i další kritické hlasy: Takže jestli tomu dobře rozumím tak pan Černý si vzal 50 tisíc korun za špatně odvedenou práci? Podle něj výběrko nebylo "úplně košer" a jediné na co přišel, tak si nechal zaplatit? Měl přece jako zastupitel rázně proti výběrku vystoupit a nebo je to zase očerňování bez konkrétních informací... Jen aby ve veřejnosti vzbudil dojem, že je něco špatně." Další pisatelé se diví, proč nešel radnici víc po krku a zjištěné skutečnost i neoznámil policii. "Proč nepodal trestní oznámení, když to výběrové řízení nebylo v pořádku? Vůbec PRO řve, že všichni lžou, kradou atd, ale nikdo nebyl ještě za tu dobu, co jsou na scéně obviněn a odsouzen," napsal Radek Vyšín.

A jak reagovalo na zmíněnou reportáž Pro Chomutov? "Někteří z našich příznivců se ozvali s tím, že reportáž vyzněla v náš neprospěch. A my říkáme, že nikoliv, že jsme rádi, když nás všichni berou jako nejsilnější opozici současné radnice," píše se mimo jiné na jeho facebookové stránce.

TV NOVA: V Chomutově budou opakované volby. Kandidáti na primátora přiostřují from Nový Sever on Vimeo.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací