Úterý 21. listopad 2017
Svátek má Albert
Archivováno

Chomutovsko – Ani druhý říjnový víkend nemusíte sedět doma. Připraveno je pro vás několikero koncertů, divadlo, netradiční sportík a nudit se nebudou ani děti.

katapult1010

PÁTEK 10. ŘÍJNA

Kadaň

8 příběhů, 8 tajemství...a 1 mrtvý muž za zamčenými dveřmi. Kadaňské divadlo Navenek uvádí „comédie policiére", tedy komedii s kriminální zápletkou 8 žen. Skvělé inscenaci nechybí notná dávka napětí, nečekaná odhalení i svébytný humor. Je vrahem nutně jen ten, kdo stiskne kohoutek?
Kdy / kde / za kolik: 19.00 hodin / KZ Orfeum / 50 korun

Jirkov

A co trocha jazzu? Přijďte si zpříjemnit podzimní večer s kapelou Kopakabános. Čeká vás skvělá zábava i hudební zážitek!
Kdy / kde: 20.00 hodin / Lezecká aréna Jirkov

SOBOTA 11. ŘÍJNA

Chomutov

Máte rádi zvířata? Vydejte se do Podkrušnohorského zooparku na Hubertovu jízdu. Uvidíte slavnostní nástup koní a honců a ukončení letošní jezdecké sezony.
Kdy / kde / za kolik: 11.00 hodin / jezdecký areál PZOO / zdarma

V zooparku ještě chvíli zůstaneme. V areálu Staré Vsi můžete strávit také zábavné odpoledne. Akce Pohádkové čtení je určena hlavně dětem a číst se bude ze Špalíčku veršů a pohádek Františka Hrubína.
Kdy / kde / za kolik: 14.00 hodin / Skanzen ve Staré Vsi / běžné vstupné do zooparku

Pozorný čtenář a návštěvník našich stránek ví, že další sobotní chomutovskou akcí je koncert kladenské kapely Zrní. V tomto případě dokonce můžete s e-chomutovskem vyhrát čtyři vstupenky (článek najdete zde, soutěž samotnou tady).
Kdy / kde / za kolik: 19.00 hodin / Hřebíkárna / 250 předprodej; 280 na místě v den koncertu

Kadaň

Za hudbou se můžete vydat také do Kadaně. Do královského města míří bigbít „par excellence", přijíždí legenda Katapult. Koncert proběhne v rámci akce „kadaňský" Oktoberfest a jako předkapela se představí Parademarche.
Kdy / kde / za kolik: 18.00 hodin / KZ Orfeum / 250 předprodej, 300 korun na místě

A i v Kadani ještě chvilku pobudeme a tak „trochu" si zasportujeme. Místní Sportovní klub Městské policie pořádá Noční běh přes Úhošť. Závod je vzhledem k náročnosti terénu a běhu za tmy určen pro závodníky starší 18 let, účastníci od 15 let se mohou běhu zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce. Parkování je zajištěno u fotbalového hřiště v Úhošťanech, v zázemí závodu bude k dispozici wc, sprcha a občerstvení (podrobnější info najdete zde).

NEDĚLE 12. ŘÍJNA

Chomutov

V neděli si nenechte ujít další, v pořadí čtrnáctou, akci populárního Rodinného zápolení. Tentokrát se koza Róza a kozlík Rozmarýnek sejdou s dětmi v chomutovské knihovně, díl nese název Svět knížek. Součástí zápolení je také premiérové Listování. O co půjde? Jedná se o propojení divadla a literatury, tedy takový zvláštní druh scénického čtení, který v podání profesionálních herců předkládá divákům poutavou formou nový zážitek z četby (více zde).
Kdy: 10.00 – 17.00 hodin

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací