Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Neděle 26. březen 2017
Svátek má Emanuel

Chomutov – Naše město je drogovým rájem! Zdá se vám toto spojení nepravděpodobné a „za vlasy přitažené"? Bohužel, statistiky hovoří jasnou řečí. Chomutov se za poslední roky stal místem nerušeného obchodu s drogami, feťáků a dealerů jsou plná sídliště, centrum města nevyjímaje. V posledních měsících jsme se snažili drogovou scénu zmapovat a výsledky šokovaly... Obstarat si tady drogy je stejně snadné, jako koupit rohlík.

foto-echomutovsko-drogy189

Otevřeli jsme zásadní téma

Stejně jako vy jsme z Chomutova, Jirkova a okolí, a stejně jako vy chceme žít v lepším městě. Vidíme problémy, které bolí nás všechny, a nezavíráme před nimi oči. Jako politické hnutí NOVÝ SEVER neslibujeme, co bychom udělali v případě úspěchu ve volbách, ale konáme ještě před otevřením volebních místností. Videem, dokumentujícím jeden ze způsobů, jakým v Chomutově probíhá obchod s drogami, jsme otevřeli jedno ze zásadních bezpečnostních témat, které obyvatele našeho města trápí.

Nulová tolerance drogám!

Pomyslné prodejny drog feťákům z ulice jsou v Chomutově a Jirkově mimo jiné na překvapivém místě! Na chvíli se zamysleme... Možná i vy chodíte denně kolem telefonní budky a možná i vy jste si někdy položili otázku: „Proč se tu scházejí tito podivní lidé?" Dáme vám odpověď. V telefonních budkách probíhá obchod s drogami! A co víc, pokud v blízkosti telefonní budky bydlíte, velmi pravděpodobně bydlíte poblíž drogové varny. Dost možná vaši sousedé v tichosti zásobují okolí pervitinem. Nevěříte nám...?

Podívejte se na video, které názorně ukazuje, jak se v Chomutově a okolí také prodávají drogy. Zaměřte se na popisovaná místa, vnímejte ruch kolem sebe.

VIDEO: TELEFONNÍ BUDKA POPRVÉ /FIKCE/

Setkali jste se s podobným postupem? Nebude trvat dlouho a zjistíte, že drogová realita je horší, než jsme si všichni mysleli.

Nyní můžete namítnout, že fiktivní video nic nedokazuje. Máte pravdu, proto vám v následujícím snímku ukážeme reálné video z jedné takové chomutovské telefonní budky. Žádní herci, žádná fikce. Skuteční feťáci, skutečný obchod s pervitinem

VIDEO: TELEFONNÍ BUDKA PODRUHÉ /REALITA/

Značná část drog, která se v budkách prodává, vaří se v bytech panelových domů. Dealeři se snaží být stále o krok napřed a mnohdy tak nikdo z obyvatel domu netuší, že právě v jejich vchodě je varna. Rozhodli jsme se spojit předvolební kampaň s osvětovou činností a v problematických lokalitách se tak objevily samolepky, které komiksovou formou vysvětlují, jak poznáte, že se v konkrétním domě mohou vyrábět drogy. Pro jistotu jsme navíc formou visačky na kliku jednotlivě a přímo informovali většinu obyvatel, žijících v drogově problematických lokalitách našeho města.

„Nechceme, aby lidé v Chomutově propadli panice. Chceme pouze razantně upozornit na fakt, že drogy v Chomutově a okolí se dají obstarat velmi jednoduše. Mnozí rodiče možná ani netuší, jak snadno se jejich děti mohou dostat třeba k pervitinu," říká předseda NOVÉHO SEVERU Karel Lipmann.

Nebudeme dělat, že nic nevidíme!!!

Z Chomutova a Jirkova se v posledních letech stala jedna velká varna pervitinu. Nejsou to však jen drogy a obchod s nimi, co ohrožuje bezpečnost obyvatel města. Situace ohledně násilné kriminality je nyní tak kritická, že se lidé bojí večer a v noci vyjít ven, aby je někdo nepřepadl a neoloupil. Rodiče nepouští své ratolesti na dětská hřiště, protože mají strach o jejich bezpečnost. Ne náhodou i podle statistik patří Chomutov mezi města s nejvyšší mírou kriminality v celé ČR. Jak dlouho budeme ještě zavírat oči a dělat, že se nás to netýká?

e-chomutovsko-inzerce01189

Napsal
Redakce
Author: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Chomutov – Naše město je drogovým rájem! Zdá se vám toto spojení nepravděpodobné a „za vlasy přitažené? Bohužel, statistiky hovoří jasnou řečí. Chomutov se za poslední roky stal místem nerušeného obchodu s drogami, feťáků a dealerů jsou plná sídliště, centrum města nevyjímaje. V posledních měsících jsme se snažili drogovou scénu zmapovat a výsledky šokovaly... Obstarat si tady drogy je stejně snadné, jako koupit rohlík. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Otevřeli jsme zásadní téma Stejně jako vy jsme z Chomutova, Jirkova a okolí, a stejně jako vy chceme žít v lepším městě. Vidíme problémy, které bolí nás všechny, a nezavíráme před nimi oči. Jako politické hnutí NOVÝ SEVER neslibujeme, co bychom udělali v případě úspěchu ve volbách, ale konáme ještě před otevřením volebních místností. Videem, dokumentujícím jeden ze způsobů, jakým v Chomutově probíhá obchod s drogami, jsme otevřeli jedno ze zásadních bezpečnostních témat, které obyvatele našeho města trápí. Nulová tolerance drogám! Pomyslné prodejny drog feťákům z ulice jsou v Chomutově a Jirkově mimo jiné na překvapivém místě! Na chvíli se zamysleme... Možná i vy chodíte denně kolem telefonní budky a možná i vy jste si někdy položili otázku: „Proč se tu scházejí tito podivní lidé? Dáme vám odpověď. V telefonních budkách probíhá obchod s drogami! A co víc, pokud v blízkosti telefonní budky bydlíte, velmi pravděpodobně bydlíte poblíž drogové varny. Dost možná vaši sousedé v tichosti zásobují okolí pervitinem. Nevěříte nám...? Podívejte se na video, které názorně ukazuje, jak se v Chomutově a okolí také prodávají drogy. Zaměřte se na popisovaná místa, vnímejte ruch kolem sebe. VIDEO: TELEFONNÍ BUDKA POPRVÉ /FIKCE/ Setkali jste se s podobným postupem? Nebude trvat dlouho a zjistíte, že drogová realita je horší, než jsme si všichni mysleli. Nyní můžete namítnout, že fiktivní video nic nedokazuje. Máte pravdu, proto vám v následujícím snímku ukážeme reálné video z jedné takové chomutovské telefonní budky. Žádní herci, žádná fikce. Skuteční feťáci, skutečný obchod s pervitinem VIDEO: TELEFONNÍ BUDKA PODRUHÉ /REALITA/ Značná část drog, která se v budkách prodává, vaří se v bytech panelových domů. Dealeři se snaží být stále o krok napřed a mnohdy tak nikdo z obyvatel domu netuší, že právě v jejich vchodě je varna. Rozhodli jsme se spojit předvolební kampaň s osvětovou činností a v problematických lokalitách se tak objevily samolepky, které komiksovou formou vysvětlují, jak poznáte, že se v konkrétním domě mohou vyrábět drogy. Pro jistotu jsme navíc formou visačky na kliku jednotlivě a přímo informovali většinu obyvatel, žijících v drogově problematických lokalitách našeho města. „Nechceme, aby lidé v Chomutově propadli panice. Chceme pouze razantně upozornit na fakt, že drogy v Chomutově a okolí se dají obstarat velmi jednoduše. Mnozí rodiče možná ani netuší, jak snadno se jejich děti mohou dostat třeba k pervitinu, říká předseda NOVÉHO SEVERU Karel Lipmann. Nebudeme dělat, že nic nevidíme!!! Z Chomutova a Jirkova se v posledních letech stala jedna velká varna pervitinu. Nejsou to však jen drogy a obchod s nimi, co ohrožuje bezpečnost obyvatel města. Situace ohledně násilné kriminality je nyní tak kritická, že se lidé bojí večer a v noci vyjít ven, aby je někdo nepřepadl a neoloupil. Rodiče nepouští své ratolesti na dětská hřiště, protože mají strach o jejich bezpečnost. Ne náhodou i podle statistik patří Chomutov mezi města s nejvyšší mírou kriminality v celé ČR. Jak dlouho budeme ještě zavírat oči a dělat, že se nás to netýká? var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2 = redakce + @; addy37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2 = addy37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2 + e-mostecko + . + cz; var addy_text37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2 = redakce + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2).innerHTML += +addy_text37770d64583a07ea86bb4bfe50acf6e2+; Více od autoraOBRAZEM: Ústecký kraj měl svůj reprezentační ples plný hvězd. A rozdalo se tam dvě stě tisícV průmyslové zóně Triangle podniká 12 investorů, s dalšími zájemci se jednáÚklid Pohoda: Po roce na Mostecku jedničkouChcete nové auto? Pořiďte si jej v KHK Žatec, velmi výhodně, v rámci akce 7 dní Peugeot již od 23. lednaChcete nové auto? Pořiďte si jej v KHK Žatec, velmi výhodně, v rámci akce 7 dní Peugeot již od 23. ledna GSpeech

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×