Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Čtvrtek 29. červen 2017
Svátek má Petr a Pavel
Archivováno

Chomutov – Slovenská Trnava, německý Annaberg-Bucholz a Bernburg, italský Arenzán. To všechno jsou současná chomutovská partnerská města, v brzké době možná přibude zástupce polské republiky. V uplynulých dnech zavítala do Chomutova tříčlenná delegace z polského hornického města Belchatów. „Hlavním důvodem a tématem našeho společného jednání bylo uzavření partnerství měst," uvádí chomutovský primátor Jan Mareš, který společně se svými náměstky hosty přivítal.

delegace149

Pojí nás hornický průmysl

Při své návštěvě si belchatowský starosta Marek Chrzanowski společně se svým náměstkem a koordinátorkou spolupráce s partnerskými městy prohlédli historické centrum s radnicí, zoopark i nová sportoviště. „Obě města pojí hornický průmysl a tomuto setkání již předcházely dvě návštěvy našich radních v Polsku," vysvětluje ještě primátor.

Pětice měst

Partnerskou smlouvu budou muset před podpisem schválit zastupitelstva obou měst. Belchatów by se tak pro Chomutov stal pátým partnerským městem, vloni se podepsala spolupráce se slovenskou Trnavou, před patnácti lety s německým Annabergem-Buchholzem a ještě dříve s Bernburgem a italským Arenzánem.

Napsal
Redakce
Author: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Chomutov – Slovenská Trnava, německý Annaberg-Bucholz a Bernburg, italský Arenzán. To všechno jsou současná chomutovská partnerská města, v brzké době možná přibude zástupce polské republiky. V uplynulých dnech zavítala do Chomutova tříčlenná delegace z polského hornického města Belchatów. „Hlavním důvodem a tématem našeho společného jednání bylo uzavření partnerství měst, uvádí chomutovský primátor Jan Mareš, který společně se svými náměstky hosty přivítal. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Pojí nás hornický průmysl Při své návštěvě si belchatowský starosta Marek Chrzanowski společně se svým náměstkem a koordinátorkou spolupráce s partnerskými městy prohlédli historické centrum s radnicí, zoopark i nová sportoviště. „Obě města pojí hornický průmysl a tomuto setkání již předcházely dvě návštěvy našich radních v Polsku, vysvětluje ještě primátor. Pětice měst Partnerskou smlouvu budou muset před podpisem schválit zastupitelstva obou měst. Belchatów by se tak pro Chomutov stal pátým partnerským městem, vloni se podepsala spolupráce se slovenskou Trnavou, před patnácti lety s německým Annabergem-Buchholzem a ještě dříve s Bernburgem a italským Arenzánem. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2 = redakce + @; addy289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2 = addy289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2 + e-mostecko + . + cz; var addy_text289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2 = redakce + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2).innerHTML += +addy_text289ab82010e4ac8a8a81258baa2ac6b2+; Více od autoraJednání o schválení akčního plánu projektu RE:START zahájenoTo musíte vidět! V Mostě oživl stolní fotbálekROZHOVOR: Krycí doklady a další novinky. Sněmovna schválila posílení pravomocí České obchodní inspekceVíkendové závody na autodromu ovládli s výjimkou formule domácí jezdciPřinášíme program na Mezinárodní hudební festival Česká Kamenice 2017 GSpeech

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×