Čtvrtek 23. listopad 2017
Svátek má Klement
Archivováno

Chomutov – Normální člověk by řekl, že ve svém věku už bude mít rozum. Opak je pravdou. Řeč je o sedmapadesátiletém muži, kterého při sebeukájení se „načapala" dvojice preventistek Městské policie.

mestskapoliciecv125Když už bylo lidí moc, utekl

K incidentu došlo minulý pátek, krátce po devatenácté hodině v chomutovském městském parku. Pána s kalhotami „na půl žerdi" viděla celá řada svědků, k jeho smůle se tady objevily také pomocnice chomutovských strážníků. „Městské preventistky narazily na onanujícího muže při běžné kontrole této lokality. Dotyčný pak svého chování raději zanechal a hodlal zmizet v Čelakovského ulici," uvádí mluvčí strážníků Vladimír Valenta.

Kroutil se kroutil, ale marně

Samozřejmě, už měl smůlu. Při úprku byl zadržen přivolanou motohlídkou, které drze tvrdil, že jde o omyl, a že on nic takového nedělal. „Zapíral, naše civilní pracovnice a další svědci ho ale následně usvědčili," dodává Valenta.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací