Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Archivováno

Jirkov – K události došlo před necelou hodinou a půl v osmipatrovém panelovém domě v jirkovské Krušnohorské ulici. Plameny šlehaly z balkonu ve čtvrtém patře, oheň nakonec uhasili sami obyvatelé domu.

pozar115

„Když jsme přijeli, bylo po ohni"

„Oznámení o požáru jsme dostali zhruba patnáct minut před osmnáctou hodinou. Na místo vyjela naše jednotka a dvě auta chomutovských kolegů," říká velitel družstva jirkovských dobrovolných hasičů Lukáš Kubový. „I když jsme u paneláku byli téměř okamžitě, bylo v podstatě po ohni. Z balkonu crčela voda, lidé oheň uhasili sami," popisuje situaci hasič.

„Sousedka se přiznala"

A co se tedy vlastně stalo? „Tak to je docela kuriózní. Požár způsobil cigaretový nedopalek. Ten z vrchních pater odhodila sousedka, zbytek cigarety přistál právě ve čtvrtém patře a od něj tady chytily nějaké plastové věci," vysvětluje Kubový a dodává, „ke cti neopatrné paní nutno říci, že nic nezapírala a vše okamžitě přiznala."

Napsal
Redakce
Author: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Jirkov – K události došlo před necelou hodinou a půl v osmipatrovém panelovém domě v jirkovské Krušnohorské ulici. Plameny šlehaly z balkonu ve čtvrtém patře, oheň nakonec uhasili sami obyvatelé domu. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); „Když jsme přijeli, bylo po ohni „Oznámení o požáru jsme dostali zhruba patnáct minut před osmnáctou hodinou. Na místo vyjela naše jednotka a dvě auta chomutovských kolegů, říká velitel družstva jirkovských dobrovolných hasičů Lukáš Kubový. „I když jsme u paneláku byli téměř okamžitě, bylo v podstatě po ohni. Z balkonu crčela voda, lidé oheň uhasili sami, popisuje situaci hasič. „Sousedka se přiznala A co se tedy vlastně stalo? „Tak to je docela kuriózní. Požár způsobil cigaretový nedopalek. Ten z vrchních pater odhodila sousedka, zbytek cigarety přistál právě ve čtvrtém patře a od něj tady chytily nějaké plastové věci, vysvětluje Kubový a dodává, „ke cti neopatrné paní nutno říci, že nic nezapírala a vše okamžitě přiznala. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak9771adb1750754735781602c693b8059).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy9771adb1750754735781602c693b8059 = redakce + @; addy9771adb1750754735781602c693b8059 = addy9771adb1750754735781602c693b8059 + e-mostecko + . + cz; var addy_text9771adb1750754735781602c693b8059 = redakce + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak9771adb1750754735781602c693b8059).innerHTML += +addy_text9771adb1750754735781602c693b8059+; Více od autoraROZHOVOR: Krycí doklady a další novinky. Sněmovna schválila posílení pravomocí České obchodní inspekceVíkendové závody na autodromu ovládli s výjimkou formule domácí jezdciPřinášíme program na Mezinárodní hudební festival Česká Kamenice 2017Krajská zdravotní má novou kolektivní smlouvu. Garantuje růst mezd v nemocnicích a víc benefitůBenzina nabízí vysokorychlostní bezdrátový internet na každé čerpací stanici GSpeech

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×