Čtvrtek 23. listopad 2017
Svátek má Klement
Archivováno

Jirkov – K události došlo před necelou hodinou a půl v osmipatrovém panelovém domě v jirkovské Krušnohorské ulici. Plameny šlehaly z balkonu ve čtvrtém patře, oheň nakonec uhasili sami obyvatelé domu.

pozar115

„Když jsme přijeli, bylo po ohni"

„Oznámení o požáru jsme dostali zhruba patnáct minut před osmnáctou hodinou. Na místo vyjela naše jednotka a dvě auta chomutovských kolegů," říká velitel družstva jirkovských dobrovolných hasičů Lukáš Kubový. „I když jsme u paneláku byli téměř okamžitě, bylo v podstatě po ohni. Z balkonu crčela voda, lidé oheň uhasili sami," popisuje situaci hasič.

„Sousedka se přiznala"

A co se tedy vlastně stalo? „Tak to je docela kuriózní. Požár způsobil cigaretový nedopalek. Ten z vrchních pater odhodila sousedka, zbytek cigarety přistál právě ve čtvrtém patře a od něj tady chytily nějaké plastové věci," vysvětluje Kubový a dodává, „ke cti neopatrné paní nutno říci, že nic nezapírala a vše okamžitě přiznala."

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací