Čtvrtek 23. listopad 2017
Svátek má Klement
Archivováno

Chomutovsko - Pravidelný krimi zápisníček aneb co přinesl uplynulý týden...

policista234Pondělí

Kadaň - Škoda ve výši 16 tisíc korun vznikla poškozenému z Kadaně. Kdosi mu z rybářského kotviště v Tušimicích odcizil rybářskou pramici. Loď měl muž uzamčenou zajišťovacím řetězem a ukotvenou. Pátrání po lodi bylo do současné doby neúspěšné, krádež vyšetřují policisté z Kadaně.

Úterý

Jirkov - Škodu za 20 tisíc korun způsobil svému zaměstnavateli 33letý muž z Jirkova. Jako pracovník prodejny v centru Chomutova totiž řádně neodevzdal peníze získané za prodej zboží, nevložil je do pokladny, ale ponechal si je pro vlastní potřebu. Muž je podezřelý ze zpronevěry, za kterou mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Středa

Klášterec nad Ohří - Muž z Klášterce nad Ohří oznámil včera ve večerních o hodinách na linku 158, že jeho 46letý otec odešel z domova o prostřednictvím SMS zprávy oznámil manželce, že chce skončit poblíž obce Ciboušov se životem. Na místo byly ihned vyslány policejní hlídky, do pátrání se zapojila i hlídka MP Klášterec nad Ohří. S hledaným se nakonec podařilo spojit telefonicky a policejní hlídka muže v nezraněném stavu nalezla. Skončil v péči lékařů, pátrání mohlo být z uvedeného důvodu ukončeno.

Čtvrtek

Jirkov / Blatno - Jirkovští policisté včera zadrželi 33letého řidiče osobního vozidla Kia Sportage. Poblíž obce Blatno řídil vozidlo tak, že ohrožoval život a zdraví dalších lidí. Neuposlechl opakovaných výzev policistů k zastavení, a když následně zastavil, snažil se z místa utéct. Byl však zadržen a převezen na policejní útvar. Tam muži zákona zjistili, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel a není držitelem řidičského oprávnění z důvodů blokace. Následně provedená dechová zkouška byla pozitivní, nadýchal 2,54 a 2,45 promile. Muž je podezřelý z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky.

Pátek

Chomutov - Až tříletý pobyt za mřížemi hrozí v případě odsouzení 24letému muži z okresního města. Na veřejné listině – rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti si přepsal lékařem uvedený datum konce neschopnosti, čímž marodní dobu prodloužil o rovných dvacet kalendářních dnů. Jelikož bylo jeho jednání včas odhaleno, nedošlo k neoprávněné výplatě nemocenských dávek. Obvinění z uvedeného trestného činu si muž převzal, vyšetřování provádí chomutovští kriminalisté.

Víkend

Jirkov - 21letý muž z Jirkova se nemůže smířit s rozchodem s přítelkyní. Od února ženu neustále kontaktuje v místě trvalého bydliště, vyhrožuje jí a několikrát už fyzicky zaútočil. Naštěstí nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění. K obtěžování používá i mobilní telefon, kdy bývalé přítelkyni posílá neustále SMS zprávy. Poškozené již došla trpělivost a vzhledem k tomu, že se bojí o své zdraví, obrátila se na chomutovské policejní oddělení a podala oznámení. Policisté jednání vyhodnotili jako nebezpečné vyhrožování a nebezpečné pronásledování.

Chomutov - Majitel osobního vozidla Mercedes Benz zažil nemilé překvapení. Auto nechal zaparkované před domem, kde bydlí, když chtěl druhý den odejet, zjistil, že kdosi odmontoval a následně i odcizil čtyři kusy originál hliníkových kol i s letními pneumatikami. Zloděj podložil auto částečně cihlami, částečně se dotýkalo země. Škodu majitel vyčíslil na 60 tisíc korun. Krádež vyšetřují chomutovští policisté.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací