Pátek 20. říjen 2017
Svátek má Vendelín
Archivováno

Chomutov / Kadaň – Týden se s týdnem sešel a máme tady další, v pořadí druhou a třetí soutěž. Tentokrát jsme pro vás připravili vstupenky na bigbítovou lahůdku v podání kapely Brutus a filmový zážitek ve 3D stylu, Thor: Temný svět.

Hrajeme do pátečních 12 hodin

Pravidla soutěže jsou opět prostá a jednoduchá. Stejně jako minulý týden platí, že účastník musí být fanouškem našich stránek, musí být správně zodpovězená soutěžní otázka a odpověď je potřeba zaslat na naší adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Z došlých mailů budou následně vybráni výherci, kteří od nás obdrží lupeny na vybrané akce. Uzávěrka soutěže bude v pátek, 8. listopadu ve 12 hodin přesně. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme moci v případě výhry kontaktovat. Výsledky budou posléze uveřejněné na našich FB stránkách.

Brutus: Dva lístky, dva výherci

Na páteční koncert bigbítové kapely Brutus, který se uskuteční v chomutovském Městském divadle, pro vás máme připravené dva lístky (tzn. dva výherci). Více o koncertu čtěte zde. Soutěžní otázka: Brutus čeká náročný koncertní víkend. Kde budou hrát v sobotu 9. listopadu?

Thor: Dva lístky, jedna výhra

Zvolili jste raději kino? Lístky, které pro vás máme, jsou na sobotní večerní představení v kadaňském kině Hvězda, od 20 hodin můžete vyrazit na marvelovský počin Thor: Temný svět 3D. I tentokrát nabízíme dvojici vstupenek, v tomto případě ale výhru bere pouze jeden z vás. Vždyť kdo by chtěl chodit sám do kina... Soutěžní otázka: Výhra o kinolístky bude tentokrát vázaná k našim článkům. Víte, kolik autobusů vybavil chomutovský dopravní podnik internetovým připojením wifi?

Přejeme vám hodně štěstí

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací