Úterý 21. listopad 2017
Svátek má Albert
Archivováno

Chomutov – Stará pravda říká, že ženu ani květinou neuhodíš. Velkou neznámou musí být rčení pro třiatřicetiletého muže z Chomutova. Svoji bývalou přítelkyni zbil hned dvakrát během tří dnů.

Fackami poslal ženu k lékaři

K prvnímu incidentu došlo přímo na ulici mezi lidmi. Po předchozí hádce neudržel chlapík své nervy na uzdě a ruce u těla a dal své „bývalce" pěkně za vyučenou. Ta jeho útok zcela logicky neustála, upadla na zem a udeřila se o betonový květináč. Její zranění si posléze vyžádalo ošetření u lékaře.

Vrátil se, omlouvat se ale nechtěl

Uličním atakem těžké chvilky pro ženu ale zdaleka neskončily. Po třech dnech jí totiž „bijec" navštívil přímo v jejím bytě na Březenecké a vše se opakovalo. Prvotní nadávky záhy vystřídaly rány a údery pěstí.

V současné době celý případ vyšetřují policisté z chomutovského obvodního oddělení, násilník se bude zodpovídat z výtržnictví a pokusu ublížení na zdraví.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací