Úterý 17. říjen 2017
Svátek má Hedvika
Archivováno

Chomutov – Drzost a neomalenost zvrhlíků a úchylů nezná mezí. Během uplynulého víkendu museli strážníci Městské policie zasahovat hned u dvou případů, ve kterých se dotyční pranic nerozpakovali stáhnout své kalhoty a udělat si dobře. Ve dne, na veřejnosti, v centru města. V jednom případě byly svědky jejich ohavností malé děti.

První incident řešili muži zákona v sobotu kolem druhé hodiny odpolední. Čtveřice dětí ve věku deseti let zastavila policejní hlídku u obchodního domu Chomutovka s tím, že pod rampou bývalého hotelu Armabeton viděla onanujícího muže. Strážníci na nic nečekali a neprodleně na udané místo vyrazili. Jednatřicetiletý muž, kterého tady objevili, se ale k doznání neměl. Tvrdil, že se pouze oblékal a děti si celou historku vymyslely. Celá záležitost je nyní v šetření Policie České republiky.

Sobotním případem ale „onanistický" víkend zdaleka neskončil. O den později byli totiž strážníci přivoláni k obdobnému problému do Přemyslovy ulice. Žena, která hlídku zavolala, tvrdila, že ji při cestě z vlakové zastávky domů překvapil obnažený a ukájející se muž.  Motohlídka vystrašenou dámu odvezla na stanici státní policie a sama pak prohledávala okolí. Na nikoho podezřelého se jí ale bohužel nepodařilo narazit.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací