Téma dne

V Mostě se bytové domy nestaví. Je šílené bourat ty vybydlené, mohou se opravit, říká Radek Molík

Mostecko - Už je jen málokdo, koho šokuje, za jak nízkou částku je možné koupit na Mostecku velký a často i krásný byt. Někdy jde o cifry, za které by si lidé v Praze nekoupili ani špajz. I zde ale platí, že ceny nemovitostí letos porostou.

Zábava v Březně: Lidé se tam sešli v masopustním průvodu

Březno u Chomutova - V sobotu 18. února proběhl v Březně u Chomutova tradiční masopustní průvod. Maškary se před „výšlapem“ vyfotografovaly a dále pak pokračovaly za doprovodu živé hudby IV. cenová před radnici pro povolení vstupu masek do obce.

Stávka v autobusové dopravě dál hrozí. Kraj začne pracovat na přípravě vlastního dopravce

Ústecký kraj - Vedení kraje se intenzivně zabývá situací kolem zvýšení mezd řidičů veřejné autobusové dopravy. Následky vládního usnesení na pondělním jednání řešili i zastupitelé Ústeckého kraje.

Máte na skle letošní známku? Celníci už chytili na D8 sedm desítek hříšníků

Ústecký kraj - Od prvního února mají řidiči jedoucí po zpoplatněných komunikacích (dálnicích) povinnost mít na předních sklech vozidel nalepen už jen nový dálniční kupon, tedy s vyznačeným rokem 2017. Někteří řidiči přesto tuto povinnost ignorují.

Na opravy krajských silnic může stát přispět až čtyřmi miliardami

Ústecký kraj - Kraje by letos mohly od státu dostat mimořádnou podporu na opravy silnic II. a III. třídy ve výši až čtyři miliardy korun. Ministerstvo dopravy je připraveno uvolnit na zanedbané silnice v krajském majetku zhruba 2,5 miliardy korun.

Mladý muž nakoupil na internetovém podsvětí falešná eura, objevila se na Moldavě a ve Hřensku

Ústí nad Labem – Darknet – temnou stránku internetu, prostor pro obchodování se zbraněmi, drogami či falešnými penězi – využil pro nákup padělaných eur 26letý muž z Ústí nad Labem. Část nepravých peněz našli policisté u něj, část u obchodníků, část může být stále někde v oběhu.

VZP zdvojnásobila síť mobilních hospiců, v nichž uhradí péči svým klientům

Ústecký kraj, ČR – Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) je připravena takřka dvěma tisícům svých klientů zaplatit péči tzv. mobilních hospiců. Vzhledem k tomu, že zatím jde o služby, které legislativa doposud neumožňuje hradit z veřejného zdravotního pojištění, tak vedení VZP se rozhodlo uvolnit z rozpočtu na pilotní projekty 35 milionů korun.

Kiska, Gálik, Andrýsek... Hvězdná jména přiveze na ústeckou univerzitu nový kurz podnikání v regionu

Ústí nad Labem - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem spolu s Inovačním centrem Ústeckého kraje připravily pro studenty fakulty sociálně ekonomické prakticky orientovaný kurz Podnikání v regionu.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×