Téma dne

VIDEO: Pachatel kradl v budově střední školy. Policisté pátrají po jeho totožnosti

Ústí nad Labem - Ústečtí policisté pátrají po pachateli, který dne 21. prosince loňského roku v době od 13.15 do 13.40 vnikl do prostor zdravotnické školy v Ústí nad Labem.

VIDEO: Takto Míša tančí. Policisté zveřejnili její video a dál po nezvěstné školačce pátrají

Ústí nad Labem - Policie pokračuje v pátrání po nezvěstné školačce Míše Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Nyní zveřejnila její krátké video ze sociálních sítí.

Toto jsou poslední fotky nezvěstné Míši. S hledáním pomáhají i senzibilové

Ústí nad Labem – Již týden marně pátrá speciálně vytvořený tým z kriminalistů po pohřešované dvanáctileté školačce Míše Patricii Muzikářové. Na stránkách Policie České republiky každý den zveřejňuje nové informace a žádá veřejnost o pomoc. Pátrání je ovšem stále prozatím bez výsledku.

Tady roste městečko v průmyslové zóně: Budoucí Triangle City

Žatec – V průmyslové zóně Triangle na někdejším vojenském letišti mezi Žatcem, Mostem a Chomutovem už vyrůstá Triangle City. Městečko s kancelářským, stravovacím či ubytovacím zázemím pro investory nebo dopravní firmy.

Mostečana, který vědomě šířil HIV po celých Čechách, zatkli v Thajsku

ČR - Thajská policie zatkla Čecha Zdeňka Pfeifera. Muž z Mostecka vědomě šířil HIV, nakazil nezletilého chlapce a může mít desítky dalších obětí. O jeho zatčení informoval ve středu ráno server iDnes s odvoláním na agenturu AP.

Víkendové pátrání po nezvěstné školačce bylo bez výsledku

Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Dívka nedorazila do školy, mobil má nedostupný

Ústí nad Labem - Policisté vyhlásili pátrání po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. V noci o tom informovali novináře. Dívka nedorazila do školy, nelze se jí dovolat.

Je to vlk? Fotopast v Krušných horách zachytila tuto psovitou šelmu

Krušné hory - Fotopasti v Krušných horách zachytily psovitou šelmu, s největší pravděpodobností vlka. Hnutí DUHA Olomouc s dobrovolníky Vlčích hlídek a partnery ze státní ochrany přírody hledá od loňského podzimu v širší oblasti Krušných hor důkazy o přítomnosti velkých šelem, zejména vlka obecného a rysa ostrovida. Ochránci přírody nyní zveřejnili první záběry.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×