Zprávy ze sportu

Na mosteckém autodromu budou k vidění rally veteráni. Velký okruh si mohou vyzkoušet běžkaři

Most - Velký závodní okruh mosteckého autodromu se v úterý 24. ledna promění v pěší, běžeckou či lyžařskou magistrálu. V době od 09:00 do 16:00 hodin si každý může vyzkoušet zasněženou dráhu dlouhou 4,2 kilometry ujít, oběhnout či objet na běžkách. Zpestřením pak bude ukázka jízdy psího spřežení.

Dres na zápas pro nemocnici odtajněn, do Galerie Pošta přišla řada fanoušků

Chomutov - Už jen zhruba týden schází do startu prvního ročníku akce s názvem PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI, jež proběhne v neděli 22. ledna během zápasu Tipsport extraligy s Vítkovicemi.

Piráti chystají speciální zápas pro chomutovskou nemocnici. Dresy představí v sobotu v Galerii Pošta

Chomutov – Piráti Chomutov se rozhodli pomáhat chomutovské nemocnici. Odehrají speciální utkání na její podporu. Nastoupí do něj v dresech bez reklam, které následně půjdou do aukce. Pokud vás zajímá, jak budou dresy vypadat, přijďte v sobotu 14. ledna ve 14.00 hodin do chomutovské Galerie Pošta.

Piráti podpoří chomutovskou nemocnici, vydraží dresy

Chomutov - Duelem proti Vítkovicím odstartují Piráti novou tradici speciálních utkání, která odehrají na podporu chomutovské nemocnice. Premiérový ročník akce s názvem Piráti Chomutov pro nemocnici se uskuteční už za dva týdny a přinese nejen netradiční zábavu pro fanoušky, ale i peníze, které přispějí k realizaci konkrétního nemocničního projektu.

Winter Trial bude mít zastávku na mosteckém polygonu, dorazí i mistři světa

Most - Mezinárodní dálková rally veteránských vozidel The Winter Trial 2017 bude mít po několika letech znovu zastávku také na mosteckém autodromu. Necelých 60 posádek v úterý 24. ledna mezi 10:30 a 11:30 hodin absolvuje jeden z náročných testů pravidelnosti na malém závodním okruhu, jenž je součástí výcvikových ploch polygonu.

Veronika Chalupová a dívčí štafeta se vrací z plaveckého Poháru ČR mladšího žactva s medailí

Chomutov - V Plzni na Poháru ČR mladšího žactva ukončili sezonu desetiletí a jedenáctiletí plavci. V konkurenci nejlepších plavců z celých Čech nechyběla ani početná chomutovská výprava, která si z Plzně odvezla několik cenných umístění mezi nejlepšími deseti a navrch stříbro v podání dívčí štafety a díky Veronice Chalupové také individuální bronzovou medaili.

VIDEO: Šipkaři sehráli závěrečný turnaj SČOŠS 2016 – memoriál Miroslava Čečelického

Černčice - V sobotu 10. prosince 2016 se konal v Černčicích u Loun závěrečný turnaj sezóny 2016 v elektronických šipkách, kterého se zúčastnilo 46 mužů a 18 žen.

Mostecký autodrom zve: Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!

Praha - Už po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony. Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, bude dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×