Zprávy

POZOR! Kvůli chřipkové epidemii doporučuje Krajská zdravotní omezení návštěv v nemocnici

Reklama

Chomutov - Krajská zdravotní přijala ve svých nemocnicích opatření kvůli epidemiologické situaci v Ústeckém kraji. Kde všude platí zákaz návštěv?

1001nemocniceopatreni

Ilustrační foto: e-deniky.cz

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace, týkající se akutních respiračních onemocnění v Ústeckém kraji, se rozhodl MUDr. Jiří Mrázek, náměstek pro zdravotní péči Krajské zdravotní, doporučit příbuzným hospitalizovaných pacientů v nemocnicích v Děčíně, Ústí nad Labem a Chomutově omezit návštěvy na rizikových stanicích, jako jsou anesteziologicko-resuscitační oddělení (ARO), jednotkách intenzivní péče (JIP), odděleních následné péče (ONP) a novorozeneckých odděleních.

V teplické a mostecké nemocnici na rizikových stanicích již zákaz platí. Vývoj epidemiologické situace Krajská zdravotní bude nadále sledovat v koordinaci s Krajskou hygienickou stanicí v Ústí nad Labem. O případných změnách budou pacienti a návštěvníci nemocnic Krajské zdravotní informováni.

Doporučení omezení návštěv se týká výše vyjmenovaných oddělení:

  • Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín, o. z.
  • Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.
  • Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Chomutov, o. z.

Zákaz návštěv se týká vyjmenovaných oddělení:

  • Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Teplice, o. z. (Zákaz návštěv platí na anesteziologicko- resuscitačním oddělení, jednotce intenzivní péče chirurgického oddělení, na neurologickém oddělení, interním oddělení a oddělení následné péče).
  • Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Most, o. z. (Zákaz návštěv platí na všech jednotkách intenzivní péče a doporučení omezení návštěv na oddělení následné péče).

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×