Zprávy

OBRAZEM: V Klášterci se otevřela nová Čokolatérie

Reklama

Klášterec nad Ohří - V Chomutovské ulici v Klášterci nad Ohří najdete od prvního lednového týdne nový podnik pro všechny, kteří mají rádi sladké. Ptáte se, co je to Čokolatérie a proč právě u Karolíny?

0701cokolaterie

"Jsme rodinná společnost zabývající se domácí výrobou čokoládových pralinek a cupcakes. Účel, pro který byla naše společnost založena, je velice prostý. Chceme uspokojit naše zákazníky nefalšovanou prací českých ručiček z českých surovin. Domníváme se, že jako Češi se nemáme za co stydět a naše produkty mohou uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. A kdo ví, třeba jednou dobijeme svět," říká majitel čokolatérie Michal Beran. Facebookové stránky čokolatérie najdete zde.

"Svým zákazníkům nenabízíme produkt, ve kterém by našli umělá barviva, různé druhy konzervantu a v neposlední řadě i velmi „nepopulární“ éčka. To vše dokážeme pomocí naší fantazie a lokálních surovin za dostupné ceny. Našim zákazníkům nabízíme pouze ruční výrobu. Žádné stroje, žádné linky, žádné prefabrikáty. Každý kousek čokolády, který u nás ochutnáte, prošel našima rukama. Jejich tvorbu jsme několik let ladili a chutě, které pojí, jsou ty, které nám nejvíce chutnají. Nebráníme se ani Vašim návrhům na různé kombinace čokolády, likéru, bylinek či koření," dodává.

Chcete vyzkoušet jak chutná OREO Cupcake? Nelákalo vás někdy místo obyčejného větrníku okusit i třeba malinový cupcake s kousky malin a na tom našlehaný vanilkový krém. Výroba cupcakes je něco, co vidíte pouze v amerických filmech, ale to se teď mění a vše je možné i v Čokolatérii u Karolíny v Klášterci nad Ohří.

"Při vstupu do naší Čokolatérie budete vždy seznámeni s našimi produkty. Tím chceme zachovat originalitu, kterou Vám nabízíme. Náš sortiment nebude nikdy stejný. Vše je de facto limitovaná edice a pouze ty nejlepší kombinace chutí, budeme pravidelně vyrábět. Nestyďte se nás oslovit pro dodání těchto velice chutných pralinek a cupcakes na vaši firemní akci. Chcete ohromit své zaměstnance popřípadě nové či potencionální zákazníky? Pak jsme tu právě pro vás," říká Michal Beran.

"Důvodem proč jsme si vybrali právě Klášterec nad Ohří, je krása města, která se nabízí. Představte si, že v sobotu dopoledne sednete do auta a pojedete se podívat na místní zámek a spojíte tento krásný historický zážitek i s návštěvou místní Čokolatérie u Karolíny, kde na vás dýchne onen zámecký styl. Vzít s sebou můžete i své malé ratolesti, pro který je zde připraven dětský koutek. No a až si prohlídnete zámek a zastavíte se u nás na kousku dobrého cupcaku nebo čokoládové pralinky a občerstvíte se i výbornou kávou, tak na vás bude čekat krásná romantická prohlídka v místním zámeckém parku. Budeme se na vás těšit," zve k návštěvě majitel.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×