Zprávy

Policie vyšetřuje novoroční rvačku v Jirkově

Reklama

Jirkov – Jirkovská policie vyšetřuje incident, který se stal po Silvestrovské půlnoci v Ervěnické ulici. Podle jedné z verzí tady měli být bezdůvodně brutálně zmláceni manželé dvěma Romy, policie zatím případ prezentuje jako hromadné napadání pěti lidí a vyšetřuje ho jako výtržnictví.

0601policejniauto

Illustrační foto

Incident se stal 1. ledna kolem třetí hodiny nad ránem. „Policisté si při obchůzce všimli většího počtu lidí na chodníku před domem. Na místě následně zjistili, že zde došlo ke vzájemnému napadení tří mužů a dvou žen,“ uvedla policejní mluvčí Marie Pivková. Hlídka dva muže po jejich ztotožnění převezla na policii. Další muž a dvě ženy podle informací policie nic řešit na místě nechtěli. „Byli proto vyzváni, aby se dostavili následující den k sepsání výpovědi, což neučinili. Přivolat záchrannou službu odmítli a odešli do místa svého bydliště,“ dodala Pivková.

Informace o rvačce se již objevily v několika médiích, kde se k incidentu vyjadřovali manželé, kteří měli být napadeni. Uváděli, že šli doprovodit příbuznou, když potkali dva Romy, kteří cosi vykřikovali. Žena si údajně myslela, že zdraví, a tak jim popřála vše nejlepší do nového roku. Jeden z mužů se k ní ale znenadání rozběhl, začal jí sprostě nadávat a dal jí pěstí. Manžel svoji ženu začal bránit a schytal rány i on.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×