Zprávy

Kláštercem na Tři krále opět proletí kometa, přijďte rozzářit její chvost

Reklama

Klášterec nad Ohří - Na Tři krále v pátek 6. ledna vytvoří obyvatelé Klášterce opět originální světelnou kometu. Průvod začíná u střediska Centrum v 18.00 hodin.

0601kometa

Loni se Klášterečtí se svojí originální světelnou kometou zapsali do knihy rekordů. Foto: Roman Novotný

Organizátoři zvou všechny děti i dospělé, aby pomohli rozzářit chvost Komety 2017. Velbloud Bloud, který kráčí s karavanou Tří králů, totiž ztratil cestu a neví, kudy má putovat do Betléma. Musí najít nejen Tři krále, ale také Ježíška, protože pro něj nese dary.

Přineste si jakékoliv světlo (baterku, čelovku, lampión, svítící meče, prostě cokoliv, co vydává záři) a přijďte 6. ledna 2017 k obchodnímu středisku Centrum, odkud v 18:00 průvod s velikou světelnou kometou vyjde. Půjde kolem Domu pro seniory, přes sídliště u Panoramy, ulicí Sadová, přejde přes E13 a bude dále pokračovat kolem gymnázia až ke kostelu Nejsvětější Trojice, kde pro vás soubor The Brokes z Gymnázia a SOŠ Klášterec připravil krátké divadelní představení o vánoční kometě. Můžete se připojit kdekoliv na trase.

Loni se Klášterečtí se svojí originální světelnou kometou zapsali do České knihy rekordů. Psali jsme zde:

Klášterec to dokázal! Jeho světelná kometa s více než dvousetmetrovým chvostem bude v knize rekordů

Klášterec nad Ohří – Obyvatelé Klášterce to dokázali! Vytvořili na Tři krále nejdelší světelnou kometu a dostali tak své město do České knihy rekordů. „Díky vysoké účasti veřejnosti na této akci dosáhl chvost komety délky 205 metrů,“ informovala mluvčí ra...

 

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×