Zprávy

Muž hrál v hospodě karty. Že má auto otevřené dokořán, ho nezajímalo

Reklama

Chomutov - Zajímavý přístup ke svému vozidlu předvedl jeho majitel. Nechal ho nezajištěné na ulici. Když se strážníci snažili pomoci a  složitě se dopátrali vlastníka, poslal je "k šípku".

Auto s otevřenými okny. Majitel sedí v hospodě a hraje karty. Foto: MP Chomutov

"V pátek 13. února v pravé poledne oznamovatel veliteli směny telefonicky sdělil, že v Hutnické ulici stojí zaparkované osobní vozidlo Ford, který ma otevřená okna," uvedl mluvčí strážníků Vladimír Valenta. Na místo tedy vyjeli městští policisté, které 53letý volající zavedl k nezajištěnímu autu. "To mělo opravdu otevřena okna dokořán u řidiče, spolujezdce a také u zadních dveří. Hlídka poté lustrací zjistila majitele a zašla za ním domů. Na bouchání a zvonění ale nikdo nereagoval. Ve spolupráci s Policí České republiky se podařilo strážníkům získat telefonní číslo na majitele," popisuje snažení mužů zákona Vladimír Valenta.

Když mu následně zavolali, reakce řidiče byla podivuhodná. Sedí v hospodě a zrovna má rozdané karty. Ke svému autu se prý nedostaví. "Motohlídka tedy místo opustila a jela plnit další úkoly," dodal mluvčí strážníků.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×