Zprávy

Modelka z dětského domova z Chomutova dnes večer v televizi: Veronika Kašáková v Show Jana Krause

Reklama

Chomutov, Most - Veronika Kašáková vyrůstala v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova, kde se ocitla ve svých čtyřech letech se svým bratrem Karlem, protože jejich matka byla v té době závislá na drogách, a o děti se nestarala a ty byly velmi zanedbané, hladové, vyděšené, když je sociálka odebrala matce a předala do dětského domova. Dnes je tato velice sympatická slečna známou modelkou. Vidět ji můžete ve středu večer na televizní obrazovce.

Veronika Kašáková. Foto: archiv V.K.

Veronika si od malička přála být modelkou, proto se přihlásila do Miss Junior 2007, ze které ji nakonec vyřadili, protože si nechala před finálovým kolem udělat na břiše tetování. Svůj sen ale nevzdala a dostala se až do finále soutěže Česká Miss 2014. V loňském roce také napsala svoji první knihu ZPOVĚD Z děcáku až na přehlídková mola, kterou od ledna můžete najít na pultech všech knihkupectví. O knihu také soutěžíme na našich e-denících až do tohoto pátku zde.

Dnes večer uvidíte tuto velmi zajímavou mladou ženu, která neměla v dětství právě na růžích ustláno, přesto si dokáže plnit své sny, v televizním pořadu Show Jana Krause.

Veroniko, jaké bylo natáčet s panem Krausem?

Byla jsem velice nervózní, ale mnohem více nadšena, je to pro mě ohromná pocta. Pořad pana Krause sleduji, velmi mě baví, takže jsem byla šťastná, že mohu být jeho součástí.

Co pro Vás znamenalo pozvání Jana Krause do jeho pořadu?

Chvíli mi připadalo, že to ani nemůže byt pravda, protože o tom už dlouho sním a teď když to přišlo, jsem se radovala jako malé dítě. Nemohla jsem tomu uvěřit, zároveň jsem opět viděla, jak moje víra funguje.

Na co se večer můžeme těšit?

Pan Kraus byl samozřejmě velmi vtipný, v mém rozhovoru nelze tolik vtipkovat, ale myslím, že i tak se máte na co těšit. Spolu se mnou tam byli i další velmi zajímaví hosté.

Show začíná v televizi dnes ve 21.35 hodin, tak si ji nenechte ujít. Pokud chcete poznat Veroniku Kašákovou osobně, přijďte na autogramiádu její knihy do knihkupectví v mosteckém OC Central ve čtvrtek 19. března v 16 hodin. Naše redakce na autogramiádě chybět nebude.

Doporučené články

Sport

 • 28. listopad 2016

  Ústecký kraj - Jezdci závodů do vrchu se letos naposledy setkali. V sobotu 26. listopadu proběhlo v mostecké Carbonia aréně vyhlášení sezony Triola Cup 2016. Jezdci měli ještě naposledy možnost změřit své schopnosti za volantem, tentokrát na motokárách.

 • 26. listopad 2016

  Most - Volné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci.

 • 24. listopad 2016

  Chomutov - Hlavní cíl letošní zimní sezony – splnění limitu na seniorské mistrovství světa – se Tomášovi Frantovi nakonec podařilo splnit. V rakouském Grazu zaplaval 200 metrů znak za 1:53,69 a splnil dokonce ten přísnější limit, který mu zajišťuje letenku do kanadského Windsoru na mistrovství světa. Na to se vydá společně se stálicí české výpravy Simonou Baumrtovou, která úspěšně otestovala formu na Českém poháru v Brně.

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×