Zprávy

Modelka z dětského domova z Chomutova dnes večer v televizi: Veronika Kašáková v Show Jana Krause

Reklama

Chomutov, Most - Veronika Kašáková vyrůstala v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova, kde se ocitla ve svých čtyřech letech se svým bratrem Karlem, protože jejich matka byla v té době závislá na drogách, a o děti se nestarala a ty byly velmi zanedbané, hladové, vyděšené, když je sociálka odebrala matce a předala do dětského domova. Dnes je tato velice sympatická slečna známou modelkou. Vidět ji můžete ve středu večer na televizní obrazovce.

Veronika Kašáková. Foto: archiv V.K.

Veronika si od malička přála být modelkou, proto se přihlásila do Miss Junior 2007, ze které ji nakonec vyřadili, protože si nechala před finálovým kolem udělat na břiše tetování. Svůj sen ale nevzdala a dostala se až do finále soutěže Česká Miss 2014. V loňském roce také napsala svoji první knihu ZPOVĚD Z děcáku až na přehlídková mola, kterou od ledna můžete najít na pultech všech knihkupectví. O knihu také soutěžíme na našich e-denících až do tohoto pátku zde.

Dnes večer uvidíte tuto velmi zajímavou mladou ženu, která neměla v dětství právě na růžích ustláno, přesto si dokáže plnit své sny, v televizním pořadu Show Jana Krause.

Veroniko, jaké bylo natáčet s panem Krausem?

Byla jsem velice nervózní, ale mnohem více nadšena, je to pro mě ohromná pocta. Pořad pana Krause sleduji, velmi mě baví, takže jsem byla šťastná, že mohu být jeho součástí.

Co pro Vás znamenalo pozvání Jana Krause do jeho pořadu?

Chvíli mi připadalo, že to ani nemůže byt pravda, protože o tom už dlouho sním a teď když to přišlo, jsem se radovala jako malé dítě. Nemohla jsem tomu uvěřit, zároveň jsem opět viděla, jak moje víra funguje.

Na co se večer můžeme těšit?

Pan Kraus byl samozřejmě velmi vtipný, v mém rozhovoru nelze tolik vtipkovat, ale myslím, že i tak se máte na co těšit. Spolu se mnou tam byli i další velmi zajímaví hosté.

Show začíná v televizi dnes ve 21.35 hodin, tak si ji nenechte ujít. Pokud chcete poznat Veroniku Kašákovou osobně, přijďte na autogramiádu její knihy do knihkupectví v mosteckém OC Central ve čtvrtek 19. března v 16 hodin. Naše redakce na autogramiádě chybět nebude.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×