Zprávy

OBRAZEM: Jirkované mají k dispozici novou prodejnu potravin s cukrárnou s velmi příznivými cenami

Reklama

Jirkov - Obyvatelé v Jirkova mohou využívat ke svým nákupům nově otevřenou prodejnu potravin s cukrárnou s názvem Večerka U Konvičky ve Vinařické ulici číslo 348.

Zákazníci si zde můžou vybrat ze širokého sortimentu cukrovinek, ostatního běžného zboží, čerstvého pečiva, lahůdek a zakoupit je zde možné také čerstvé zákusky z vlastní výroby. Příjemná je jistě možnost posezení u dobré kávy a zákusku nebo například chlebíčku, případně pokud vás přepadne hlad, můžete zde posvačit některý z nabízených salátů, pomazánek, případně smaženku, bramborák, řízek nebo třeba jen obloženou housku.

„Jsme malá večerka s vlastní výrobou čerstvých zákusků, zákazníci nás najdou naproti dětskému hřišti u Kludské vily, kousek od Tesca v Jirkově. Zakládáme si na čerstvosti a poctivosti našich výrobků. Cenu zákusků držíme na co nejnižší cenové hranici. Od jarních teplých dnů budeme točit i zmrzlinu a nabízet i další pochutiny, které k teplu patří, například ovocné poháry, nanuky a další osvěžující sortiment," uvedla Martina Jůdová, majitelka této cukrárny.

Dobrá zpráva pro všechny je také možnost objednávky dortů na rodinné oslavy, kterých tu mají velký výběr a jsou každý den čerstvé, zákusky a dorty jsou totiž vyráběny přímo na místě ve vlastní výrobně. Zákusky tu najdete v cenovém rozmezí od osmi korun za mini zákusky, běžné zákusky pak od třinácti korun až po ty dražší, které jsou zase vypracovanější, je v nich použito větší množství ingrediencí. Na výrobu zákusků i dortů jsou používány jen velmi kvalitní a čerstvé suroviny.

Otevřeno mají od pondělí do pátku od 6 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 7 do 17 hodin.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×