Zprávy

OBRAZEM: Jirkované mají k dispozici novou prodejnu potravin s cukrárnou s velmi příznivými cenami

Reklama

Jirkov - Obyvatelé v Jirkova mohou využívat ke svým nákupům nově otevřenou prodejnu potravin s cukrárnou s názvem Večerka U Konvičky ve Vinařické ulici číslo 348.

Zákazníci si zde můžou vybrat ze širokého sortimentu cukrovinek, ostatního běžného zboží, čerstvého pečiva, lahůdek a zakoupit je zde možné také čerstvé zákusky z vlastní výroby. Příjemná je jistě možnost posezení u dobré kávy a zákusku nebo například chlebíčku, případně pokud vás přepadne hlad, můžete zde posvačit některý z nabízených salátů, pomazánek, případně smaženku, bramborák, řízek nebo třeba jen obloženou housku.

„Jsme malá večerka s vlastní výrobou čerstvých zákusků, zákazníci nás najdou naproti dětskému hřišti u Kludské vily, kousek od Tesca v Jirkově. Zakládáme si na čerstvosti a poctivosti našich výrobků. Cenu zákusků držíme na co nejnižší cenové hranici. Od jarních teplých dnů budeme točit i zmrzlinu a nabízet i další pochutiny, které k teplu patří, například ovocné poháry, nanuky a další osvěžující sortiment," uvedla Martina Jůdová, majitelka této cukrárny.

Dobrá zpráva pro všechny je také možnost objednávky dortů na rodinné oslavy, kterých tu mají velký výběr a jsou každý den čerstvé, zákusky a dorty jsou totiž vyráběny přímo na místě ve vlastní výrobně. Zákusky tu najdete v cenovém rozmezí od osmi korun za mini zákusky, běžné zákusky pak od třinácti korun až po ty dražší, které jsou zase vypracovanější, je v nich použito větší množství ingrediencí. Na výrobu zákusků i dortů jsou používány jen velmi kvalitní a čerstvé suroviny.

Otevřeno mají od pondělí do pátku od 6 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 7 do 17 hodin.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×