Zprávy

AKTUÁLNĚ: V Klášterci srazila dodávka patnáctiletou dívku, v Prunéřově došlo k nehodě dvou vozidel

Reklama

Klášterec nad Ohří; Kadaňsko – Obě nehody dnešního rána od sebe dělí pouhé dvě a půl hodiny, u obou došlo bohužel ke zranění. Na přechodu pro chodce sražená dívka byla transportována do ústecké nemocnice, jeden z účastníků kolize číslo dvě byl k ošetření převezen do nemocnice kadaňské.

policie32

K prvnímu střetu došlo kolem šesté hodiny ranní v Chomutovské ulici v Klášterci nad Ohří. Řidič dodávky tady na přechodu pro chodce porazil patnáctiletou dívku. „Pacientka utrpěla poranění dolní končetiny a vzhledem k charakteru nehody byla převezena na Traumacentrum Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem," uvádí mluvčí záchranky Petr Bureš.

K nehodě druhé došlo zhruba o dvě a půl hodiny později (8.25 hodin) na "třináctce" poblíž prunéřovské elektrárny. Policisté tady vyšetřují kolizi dvou vozidel, ani v tomto případě se bouračka neobešla bez zranění. „Řidič jednoho z aut byl ošetřen na místě, další z účastníků (spolujezdec) byl s lehčími zraněními převezen na chirurgické oddělení kadaňské nemocnice," informuje Bureš.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×