Zprávy

OBRAZEM: Budoucí hasiči plesali na svém maturáku

Reklama

Chomutov – Sedmadvacet budoucích profesionálních hasičů v čele se svou třídní profesorkou Mgr. Zdeňkou Märcovou v pátek večer „plesalo" na svém maturitním plese třídy PO4. Střední odborné školy energetické a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy v Chomutově.

Budoucí hasiči - maturanti chomutovské PO4 na svém maturitním plese. Foto: Jan Vraný

Chomutovské divadlo se tak po celý páteční večer stalo dějištěm nefalšované „hasičské" zábavy studentů oboru Strojník požární techniky v Chomutově.Slovem provázel po celý ples moderátor Jiří Formánek. K poslechu a především k tanci pak hrála skupina Fajn s kapelníkem Kamilem Kučerou.

Nechybělo ani vystouepní chomutovské Beethoven DC EXE nebo Kankán jirkovské ZUŠ.

Úvodní předtančení maturantů měla na starost choreografka Veronika Zaťková, která "zvládla" sedmadvacet studentů připravit na předtančení na výbornou. O proslov maturantů se postaral Karel Dušek a Jan Pipiš. 

O půlnoční překvapení se pak postarala populární dvojice Breakdance Brothers ze Žatce: Lukáš Šimandl a Josef Petráň, kteří učinkovali rovněž v Česko-Slovensko má talent. Závěr maturitního plesu pak patřilo samotnému odšerpování a pak již parket patřil až do ranních hodin tanci. 

FOTOGALERIE:

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×