Zprávy

Daniel Černý si vyfakturoval 50 tisíc, ale teď tvrdí, že výběrko nebylo košer

Reklama

Chomutov - Reportáž televize Nova o chystaném novém hlasování vzbudila vášnivou reakci na sociálních sítích. Lídr Pro Chomutov asi nechtíc přiznal, že si vzal padesát tisíc za práci člena v hodnotící komisi a při tom výběrové řízení nebylo podle něj v pořádku.

"To výběrko nebylo úplně košer. Jsem řekl ne, nebudeme radnici dělat užitečného idiota a tu práci vyfakturujeme," řekl Černý v reportáži o volebním dění v Chomutově."Tak to jsem slyšel poprvé až teď z televize, že výběrko nebylo košer! Proč to neřekl dřív? Právě proto tam zastupitelé chodí, aby pohlídali, že je všechno v pořádku. Takže si nechal zaplatit 50 tisíc za to, že kryl nějakou levotu?," ptá se zastupitel Jiří Binter (ODS)

Na facebooku se objevuijí i další kritické hlasy: Takže jestli tomu dobře rozumím tak pan Černý si vzal 50 tisíc korun za špatně odvedenou práci? Podle něj výběrko nebylo "úplně košer" a jediné na co přišel, tak si nechal zaplatit? Měl přece jako zastupitel rázně proti výběrku vystoupit a nebo je to zase očerňování bez konkrétních informací... Jen aby ve veřejnosti vzbudil dojem, že je něco špatně." Další pisatelé se diví, proč nešel radnici víc po krku a zjištěné skutečnost i neoznámil policii. "Proč nepodal trestní oznámení, když to výběrové řízení nebylo v pořádku? Vůbec PRO řve, že všichni lžou, kradou atd, ale nikdo nebyl ještě za tu dobu, co jsou na scéně obviněn a odsouzen," napsal Radek Vyšín.

A jak reagovalo na zmíněnou reportáž Pro Chomutov? "Někteří z našich příznivců se ozvali s tím, že reportáž vyzněla v náš neprospěch. A my říkáme, že nikoliv, že jsme rádi, když nás všichni berou jako nejsilnější opozici současné radnice," píše se mimo jiné na jeho facebookové stránce.

TV NOVA: V Chomutově budou opakované volby. Kandidáti na primátora přiostřují from Nový Sever on Vimeo.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×