Zprávy

POLICIE HLEDÁ Editu Sekerovou, pětapadesátiletá žena odešla před třemi dny z domova a od té doby o ní nikdo neví

Reklama

Chomutov; Litvínov – Trvalé bydliště má paní Edita Sekerová (ročník 1959) v Litvínově, v současné době ale bydlí v našem městě. „Pohřešovaná odešla 20. ledna kolem 13.00 hodiny ze svého nynějšího bydliště, naposledy byla spatřena kolem 16.20 hodin v Chomutově na sídlišti Zahradní. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu a je nekontaktní," uvádí policejní mluvčí Marie Pivková.

sekerová231Podle policistů může být motivem ženina odchodu z domova tíživá životní situace a také její případné psychické problémy. „Paní Sekerová je 158 cm vysoká a je velmi štíhlé postavy. Má zelené oči, hnědé, nakrátko střižené vlasy a nekompletní chrup. Oblečená byla do růžovo-fialové kostkované bundy, černých sportovních tepláků a šedobílých sportovních bot. Na hlavě měla zimní čepici fialovo-růžové barvy s velkou bambulí, u sebe pak malý černý batoh," udává popis mluvčí.

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešované osobě sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×