Zprávy

POLICEJNÍ AKCE: Zadržený celostátně hledaný, pokuta za nevhodné chování a fyzické napadání hostů

Reklama

Chomutov – Modrá světla policejních aut se zarýjí do noční tmy. Muži zákona vstupují do zábavního podniku a kontrolují hosty. Tak to vypadalo před začátkem víkendu v řadě barů na Chomutovsku. Republikoví policisté se zaměřili na podávání alkoholu mladistvým, pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách a hledaných věcech.

Ilustrační foto: Petr Sochůrek
Mluvčí chomutovské policie Marie Pivková uvedla, že během akce hlídky zkontrolovaly dvaadvacet nočních podniků. „Deset barů prošlo kontrolou v Jirkově a dvanáct v Chomutově. Během akce policisté zkontrolovali třicet čtyři osob. V jednom jirkovském baru policisté zadrželi sedmadvacetiletého muže, který zde slovně urážel a fyzicky napadal další hosty. V chomutovském nočním podniku vyřešili blokově jednání hosta, který se zde choval nevhodně, a v baru druhém zadrželi muže ve věku dvaatřicet let, po kterém bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Podávání alkoholu nezletilým návštěvníkům policisté řešit během této akce nemuseli," řekla k výsledkům akce Marie Pivková.

Kromě chomutovských policistů se kontroly nočních podniků na Chomutovsku účastnili příslušníci Speciální pořádkové jednotky Ústeckého kraje.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×