Zprávy

POMŮŽETE? V Jirkově se ztratili německý ovčák Kim a „moskevák“ Basty. Odměna za nalezení je 5000 korun

Reklama

Jirkov; Chomutovsko – Oba psi, tedy šestiletý ovčák Kim i dvouletý moskevský strážní pes Basty, utekli v úterý dopoledne ze zahrady u rodinného domku v Mostecké ulici v Jirkově. Ačkoliv majitelé hledají i s přáteli každý den, veškerá pátrání jsou zatím marná. Pro nálezce je připravena odměna ve výši pěti tisíc korun.

bastyakim161

„Bojíme se, jestli je někdo někam nezavřel"

„Jezdíme denně, několik aut, několik hodin. Oslovili jsme strážníky snad ve všech obcích Chomutovska, kontaktovali jsme útulky, psího detektiva, rozeslali zprávu po facebooku. Zatím bohužel bezvýsledně. Bojíme se, jestli psi nejsou někde zavření," říká majitel Petr Novák, který se k vzhledem k dosavadnímu neúspěšnému hledání rozhodl pro vypsání finanční odměny.

„Oba psi jsou hodní"

Co dělat, když oba tuláky uvidíte? Podle majitele se psů nemusíte bát. „Basty je přátelský, Kim je naopak trochu plašší a k cizímu člověku by asi nešel. Ani v jednom případě se ale lidé nemusejí bát, oba psi jsou hodní. Kdyby je někdo viděl nebo měl jakoukoliv zprávu, ať nám zavolá na telefonní číslo 608 095 480. Děkujeme moc," dodává ještě Novák.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×