Zprávy

POMŮŽETE? V Jirkově se ztratili německý ovčák Kim a „moskevák“ Basty. Odměna za nalezení je 5000 korun

Reklama

Jirkov; Chomutovsko – Oba psi, tedy šestiletý ovčák Kim i dvouletý moskevský strážní pes Basty, utekli v úterý dopoledne ze zahrady u rodinného domku v Mostecké ulici v Jirkově. Ačkoliv majitelé hledají i s přáteli každý den, veškerá pátrání jsou zatím marná. Pro nálezce je připravena odměna ve výši pěti tisíc korun.

bastyakim161

„Bojíme se, jestli je někdo někam nezavřel"

„Jezdíme denně, několik aut, několik hodin. Oslovili jsme strážníky snad ve všech obcích Chomutovska, kontaktovali jsme útulky, psího detektiva, rozeslali zprávu po facebooku. Zatím bohužel bezvýsledně. Bojíme se, jestli psi nejsou někde zavření," říká majitel Petr Novák, který se k vzhledem k dosavadnímu neúspěšnému hledání rozhodl pro vypsání finanční odměny.

„Oba psi jsou hodní"

Co dělat, když oba tuláky uvidíte? Podle majitele se psů nemusíte bát. „Basty je přátelský, Kim je naopak trochu plašší a k cizímu člověku by asi nešel. Ani v jednom případě se ale lidé nemusejí bát, oba psi jsou hodní. Kdyby je někdo viděl nebo měl jakoukoliv zprávu, ať nám zavolá na telefonní číslo 608 095 480. Děkujeme moc," dodává ještě Novák.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×