Zprávy

AKTUÁLNĚ: Vstupenky na Olympic jsou stále k mání, jejich cena se navíc nebude zvedat

Reklama

Chomutov - Aktuální informace z předprodeje lístků na čtvrteční koncert. Vstupenky na Olympic jsou stále k dostání (na stání i sezení), v den koncertu se navíc budou od 15 hodin prodávat na pokladně Sportovní haly. „Pro fanoušky kapely máme dobrou zprávu, cenu lístků ponecháme ve stejné výši, jako byla v předprodeji," uvádí pořadatel Tomáš Matuška z agentury DETO production.

olympic1311

Hrajte s námi o 4x2 lupeny

Jestliže jste si lístky pořád ještě nepořídili, můžete zkusit štěstí v naší soutěži. Pro čtyři z vás máme dvojici lístků (2 x na sezení, 6 x na stání). Stačí vám správně odpovědět na soutěžní otázku, odpověď poslat na redakční poštu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat) a čekat, zda se na vás usměje štěstí. Uzávěrka soutěže bude zítra, ve středu 26. listopadu v 12.00 hodin přesně.

Soutěžní otázka: Napište nám, jaký název hudební soubor nesl, než se začal jmenovat Olympic...

Kdy, kde, za kolik

Chomutovskému publiku se Olympic představí ve čtvrtek 27. listopadu v Městské sportovní hale. Koncert začíná v 19.30 hodin (vstup do haly bude umožněn již od 18 hodin). V současnosti jsou v prodeji ještě vstupenky na sezení v částce od 380 do 420 korun a na stání za 350 korun. Předprodej probíhá v chomutovském infocentru a na portálu www.ticketstream.cz.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×