Zprávy

„Politické jasno“ v Klášterci: Starostkou bude Kateřina Mazánková, místostarostou komunista Ježek

Reklama

Klášterec nad Ohří – Po Kadani již mají své vedení také v Klášterci nad Ohří. Nově zvolené zastupitelstvo se poprvé sešlo koncem minulého týdne, hlavním bodem programu byl slib jednadvaceti zvolených zastupitelů, volba vedení a rady města. Na překvapení nedošlo, pozici šéfky obhájila stávající starostka a lídr vítězné strany „Pro sport a zdraví" Kateřina Mazánková.

starostka1111

Obměna pak přišla na pozici místostarosty. Dosavadního Vladimíra Klímu vystřídal Jaroslav Ježek (KSČM). V radě města budou zastoupeny čtyři politické strany či hnutí. Vedle PRO Sport a Zdraví (Kateřina Mazánková, Štěpán Kostelník, Petr Hybner) a KSČM (Václav Homolka, Jaroslav Ježek) bude o dění ve městě spolurozhodovat také ČSSD (Stanislav Pechouš) a hnutí Otevřená radnice (Josef Suchý).

A na co se staronové vedení v Klášterci hodlá zaměřit nejdříve? „Určitě chceme rekonstruovat místní Kulturní dům. Také se i nadále budeme věnovat bezpečnosti a pořádku ve městě, rádi bychom v tomto směru více zapojili veřejnost," naznačuje starostka.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×