Zprávy

Sobotní dopoledne přineslo dvě nehody: Srážka s vlakem dopadla dobře, náraz do sloupu už moc ne

Reklama

Chomutov; Jirkov – K oběma nehodám došlo dnes kolem deváté hodiny ranní. Policisté a záchranáři nejprve zasahovali u kolize vlaku a osobního automobilu, pár minut poté vyjížděli k bouračce do Jirkova. A zatímco v prvním případě odnesly havárii pouze „plechy", v případě druhém byl řidič s vážnými zraněními převezen do ústecké nemocnice.

vlak111

Vlak vs. auto

Ke střetu vlakové soupravy a osobního automobilu došlo na železničním přejezdu v Otvické nákupní zóně. Podle policistů je pravděpodobnou příčinou nehody nedání přednosti ze strany řidiče osobáku, tím byl jednašedesátiletý muž německé národnosti. „Zasahující lékaři provedli veškerá ošetření na místě," uvádí mluvčí záchranky Pavel Šebesta.

Auto vs. sloup

Podstatně méně štěstí měl účastník další dopravní nehody, která se udála pouhých pár minut po té první. Třiadvacetiletý řidič Škody Octavia narazil ve směru od Vysoké Pece na Jirkov (ulice Jezerská, poblíž odbočky na Sady a školky Jirkov) do sloupu, po kolizi upadl do bezvědomí. „Pacient utrpěl těžká zranění a byl převezen na Traumacentrum Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem," říká záchranář Pavel Šebesta.

Co se možných okolností nehody týká, ty nyní policisté prošetřují. „Pravděpodobnou příčinou může být v místě se vyskytující mlha," naznačuje policejní mluvčí Jana Matonohová.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×