Zprávy

Z kriminalistického deníčku: Drobná pěstitelka trávy; veřejný hanbář-onanista; banditu soud propustil

Reklama

Chomutovsko - Policejní zápisníček aneb Co přinesl uplynulý týden...

policista2210Klášterec nad Ohří

Na kláštereckou policii se v minulém týdnu obrátila místní obyvatelka a oznámila, že v ulici Pod stadionem viděla muže, který stál na cestě se spuštěnými kalhotami a onanoval. Muž ji neoslovil, nepronásledoval a žena z místa utekla. Následně se na policii obrátily se stejným svědectvím ještě další ženy. Policisté přijali celkem tři oznámení a zjistili, že uvedené jednání má na svědomí 22letý místní obyvatel. Ten se po zadržení ke svému chování přiznal, nyní je podezřelý z výtržnictví. Vyšetřování nadále pokračuje, policisté budou nyní zkoumat duševní stav podezřelého muže.

V neděli (19. října) v podvečerních hodinách přišel 20letý obyvatel Klášterce nad Ohří do Budovatelské ulice. Před prodejnou zde oslovil procházejícího poškozeného a požadoval peníze. Po odmítnutí za ním šel až do ulice Mírová, kde muže napadl. Po následném zadržení byl obviněn z loupeže, obvinění si převzal a skončil v cele předběžného zadržení. Na státní zastupitelství putoval návrh na jeho vzetí do vazby. Na příkaz státního zástupce však byl ze zadržení propuštěn, vyšetřován je nadále na svobodě.

Chomutov

Policejní komisař obvinil 24letou ženu z okresního města z trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku. Ve skleníku na zahradě totiž pěstovala od dubna letošního roku rostlinu konopí, ačkoliv nemá k nakládání s touto rostlinou oprávnění. Dvě rostliny byly na místě zajištěny a zaslány k odbornému zkoumání. Žena si obvinění převzala, v případě odsouzení jí hrozí peněžitý trest nebo může skončit až na šest měsíců ve vězení.

Z ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování je podezřelý 37letý muž z Chomutova. Na začátku října napadl v bytě na Palacké ulici svoji manželku. Nejdříve se pohádali a pak došlo i na rány a vulgární urážky. Zranění, které žena utrpěla, si vyžádalo ošetření u lékaře s následnou dobou léčení po dobu šesti týdnů. Policistům se podařilo vyslechnutím dalších obyvatel domu prokázat, že k napadání manželky docházelo již v minulosti a útoky jsou vedeny se stupňující intenzitou. Přikročili proto k vykázání násilníka ze společně obývaných prostor. Vyšetřování nadále pokračuje.

Jirkov

Policisté v Jirkově pátrali po pachateli, který v polovině srpna letošního roku poškodil mycí box u čerpací stanice v nákupní zóně. Z prostoru boxu odcizil dva kabely připojené k rozvodné skříni. Muži zákona nyní zjistili, že škodu za téměř 15 tisíc korun způsobil svým jednáním 34letý muž z okresního města. Navíc vyplynulo z vyšetřování, že za krádež byl pravomocně odsouzen Okresním soudem v Chomutově v nedávné době hned několikrát. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×