Zprávy

Kde končí drzost zlodějů? Během návštěv ukradli v chomutovské nemocnici metrovou „plazmu“

Reklama

Chomutov – Zlodějská troufalost a bezostyšnost nezná mezí. Dokážete si představit, kterak se vydáte do nemocnice na nějaké lůžkové oddělení a v klidu a pohodě si tady v době návštěv, kdy je všude plno lidí, odmontujete ze zdi přes metr velkou televizi, kterou si vzápětí odnesete domů? Normální člověk nepochopí, ale stalo se.

tv2710

Na zabalení přibral prostěradlo

K popisovanému případu došlo v pátek během návštěv na neurologickém lůžkovém oddělení chomutovské nemocnice. Plazmová televize, před nedávnem nainstalovaná, zmizela z takzvané „denní místnosti", tedy prostor, kam si pacienti chodí posedět s návštěvou, či jen tak odpočinout. S trochou nadsázky by se „denní místnost" dala nazvat klubovnou. Zlodějova drzost vygradovala v moment, kdy zcizil také jedno z prostěradel, do kterého svůj lup zabalil. Asi proto, aby si náhodou nepoškrábal obrazovku.

Co není pod zámkem, mizí

Krádeže v nemocnici nejsou bohužel žádnou novinkou. Skoro to vypadá, že co lze odnést, odnese se. Právě na neurologii by mohli vyprávět. Není to dlouho, co zde na veřejně přístupných toaletách řešili problém stále se ztrácejících vodovodních kohoutků. Jeden den se namontují, den druhý nejsou. Zloději nepohrdli ani splachovacími systémy, či nádobím. Je to stálý kolotoč, na který bohužel doplácí slušný člověk a samotní pacienti.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×