Zprávy

V Klášterci začal „12. ročník divadelních žní“, festival her poběží do 1. listopadu

Reklama

Klášterec nad Ohří – Máte rádi „prkna, která znamenají svět"? Pak byste si neměli nechat ujít přehlídku divadelních amatérských souborů, 12. ročník Kláštereckých divadelních žní. Počínaje včerejším dnem až do příští soboty se v Kulturním domě v Klášterci nad Ohří představují ochotníci z celé republiky.

divadlo kláštereca 2610

Program

Na jaké hry se můžete vydat? Dnes (26. října) na představení divadelního souboru Klapý, Všechno není košér. Zítra (pondělí 27. října) se v Klášterci představí se svým podáním Revizora Ty-já-tr Hrobeso, v úterý 28. října vystoupí Kočovné divadlo Ad Hoc a uvede hru IL Congelatore – Zmrazovač, ve středu 29. října uvidíte ochotníky z turnovské Základní umělecké školy, ti předvedou Z@visláky plus jedno další představení (bude včas upřesněno).

Ve čtvrtek 30. října přicestuje mladoboleslavské Divadélko na dlani a uvede Dlouhý štědrý večer, v pátek 31. října můžete zhlédnout Šakalí léta v nastudování rakovnického souboru Tyl a divadelní žně zakončí v sobotu 1. listopadu formace Point Prostějov a jejich Testosteron.

V kolik a za kolik

Všechna představení začínají shodně v 19.00 hodin, stále stejné je kromě jednoho případu i vstupné. Za lístek zaplatíte 50 korun (na středeční dvojprogram 70), členy Klubu mladého diváka vyjde divadlo na korun 20.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×