Zprávy

V Klášterci začal „12. ročník divadelních žní“, festival her poběží do 1. listopadu

Reklama

Klášterec nad Ohří – Máte rádi „prkna, která znamenají svět"? Pak byste si neměli nechat ujít přehlídku divadelních amatérských souborů, 12. ročník Kláštereckých divadelních žní. Počínaje včerejším dnem až do příští soboty se v Kulturním domě v Klášterci nad Ohří představují ochotníci z celé republiky.

divadlo kláštereca 2610

Program

Na jaké hry se můžete vydat? Dnes (26. října) na představení divadelního souboru Klapý, Všechno není košér. Zítra (pondělí 27. října) se v Klášterci představí se svým podáním Revizora Ty-já-tr Hrobeso, v úterý 28. října vystoupí Kočovné divadlo Ad Hoc a uvede hru IL Congelatore – Zmrazovač, ve středu 29. října uvidíte ochotníky z turnovské Základní umělecké školy, ti předvedou Z@visláky plus jedno další představení (bude včas upřesněno).

Ve čtvrtek 30. října přicestuje mladoboleslavské Divadélko na dlani a uvede Dlouhý štědrý večer, v pátek 31. října můžete zhlédnout Šakalí léta v nastudování rakovnického souboru Tyl a divadelní žně zakončí v sobotu 1. listopadu formace Point Prostějov a jejich Testosteron.

V kolik a za kolik

Všechna představení začínají shodně v 19.00 hodin, stále stejné je kromě jednoho případu i vstupné. Za lístek zaplatíte 50 korun (na středeční dvojprogram 70), členy Klubu mladého diváka vyjde divadlo na korun 20.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×