Zprávy

Po ošklivé bouračce v Kadani skončilo pět osob v nemocnici, na místě byly také dvě malé děti

Reklama

Kadaň – K dopravní nehodě dvou osobních automobilů došlo včera kolem osmnácté hodiny v ulici Rokelská (za řekou v serpentinách nad servisem). Záchranáři v důsledku havárie převezli pět lidí do kadaňské nemocnice. „Naštěstí šlo ve všech případech o lehká zranění, naražení, poranění od bezpečnostních pásů, airbagu či šok. Pětice pacientů byla transportována na chirurgické oddělení kadaňské nemocnice. Mezi ošetřovanými byly také dvě malé děti (1 a 3 roky)," upřesňuje mluvčí záchranky Pavel Šebesta.

bouračka kadaň1910

Golf vs. Octavia

Co přesně se na silnici v podvečerních hodinách stalo, nyní vyšetřují policisté. „Zatím můžeme uvést pouze tolik, že došlo k čelnímu střetu osobních vozidel VW Golf (jel ve směru od Kadaně) a Škody Octavia (ve směru od Žatce). Posádku Golfu tvořily dvě osoby (22 a 24 let), u obou došlo k lehkým zraněním, v Octavii cestovali dva dospělí (34 a 33 let) a dvě děti," uvádí policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Ke dvěma zraněným osobám z VW došlo také k poranění cestujících v Octavii. „V péči lékařů skončila i čtyřiatřicetiletá žena a obě děti," dodává Šebesta.

Na místě kolize kromě policistů a lékařů asistovali také kadaňští hasiči. Jejich zásah trval dvě hodiny. „Prováděli jsme prvotní předlékařskou pomoc, veškerá protipožární zabezpečení a likvidaci úniku provozních kapalin," vysvětluje velitel kadaňské stanice Martin Apolen.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×