Zprávy

Po ošklivé bouračce v Kadani skončilo pět osob v nemocnici, na místě byly také dvě malé děti

Reklama

Kadaň – K dopravní nehodě dvou osobních automobilů došlo včera kolem osmnácté hodiny v ulici Rokelská (za řekou v serpentinách nad servisem). Záchranáři v důsledku havárie převezli pět lidí do kadaňské nemocnice. „Naštěstí šlo ve všech případech o lehká zranění, naražení, poranění od bezpečnostních pásů, airbagu či šok. Pětice pacientů byla transportována na chirurgické oddělení kadaňské nemocnice. Mezi ošetřovanými byly také dvě malé děti (1 a 3 roky)," upřesňuje mluvčí záchranky Pavel Šebesta.

bouračka kadaň1910

Golf vs. Octavia

Co přesně se na silnici v podvečerních hodinách stalo, nyní vyšetřují policisté. „Zatím můžeme uvést pouze tolik, že došlo k čelnímu střetu osobních vozidel VW Golf (jel ve směru od Kadaně) a Škody Octavia (ve směru od Žatce). Posádku Golfu tvořily dvě osoby (22 a 24 let), u obou došlo k lehkým zraněním, v Octavii cestovali dva dospělí (34 a 33 let) a dvě děti," uvádí policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Ke dvěma zraněným osobám z VW došlo také k poranění cestujících v Octavii. „V péči lékařů skončila i čtyřiatřicetiletá žena a obě děti," dodává Šebesta.

Na místě kolize kromě policistů a lékařů asistovali také kadaňští hasiči. Jejich zásah trval dvě hodiny. „Prováděli jsme prvotní předlékařskou pomoc, veškerá protipožární zabezpečení a likvidaci úniku provozních kapalin," vysvětluje velitel kadaňské stanice Martin Apolen.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×