Zprávy

AKTUÁLNĚ: Devětačtyřicetiletá řidička „poslala“ seniory na střechu, ti skončili v nemocnici

Reklama

Chomutov – K ošklivé dopravní nehodě došlo před dvěma hodinami v ulici Lipská v Chomutově. Po střetu zůstalo jedno z vozidel na střeše, posádka vozu skončila s lehkými zraněními v péči chomutovských lékařů.

nehoda1110

„Nedala přednost"

K bouračce došlo zhruba dvacet minut před třináctou hodinou. „Na místě se střetla vozidla Škoda Felicia a Suzuki Swift. Řidička (49 let) ve Felicii jela ve směru Kadaňská – Lipská, podle všeho nedala přednost po hlavní komunikaci jedoucímu Swiftu a došlo ke srážce. Suzuki se převrátilo na bok, poškodilo lampu a posléze skončilo na střeše," potvrzuje krajská policejní mluvčí Alena Bartošová a dodává, „alkohol byl u účastníků provedenou dechovou zkouškou vyloučen, předběžná škoda je vyčíslena na šedesát tisíc korun (Felicia 10 tisíc, Suzuki 40 tisíc, lampa 10 tisíc korun). Další okolnosti nehody jsou předmětem šetření."

Štěstí v neštěstí

Přes hrozivě vypadající nehodu měla posádka Swiftu veliké štěstí. Muž (88 let) a žena (84 let) byli po vyproštění z auta převezeni do chomutovské nemocnice. „Pacienti utrpěli poranění lehčího charakteru," uvádí mluvčí záchranky Pavel Šebesta.

nehodaa1110

nehodab1110

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×