Zprávy

Po rockovém „fesťáčku“ představí Hřebíkárna další parádu, přijíždí kladenskej uhelnej zen „Zrní“

Reklama

Chomutov – Představte si bohémské housle plné něhy, tklivosti i dravosti, přidejte k tomu hravou kytaru, analytickou srdcem pulsující basu a klukovsky jasný sebejistý hlas. Okořeňte to beatboxem, elektronikou, harmonikou, flétnou a čirá energie se vám vpije do hlavy a těla... To vše dohromady je ZRNÍ, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen... Už v sobotu můžete být právě popsaného sami svědky, kapela se v rámci svého turné „Následuj kojota" představí na chomutovské Hřebíkárně.

zrní810

„To se musí vidět"

Pro hudební fanoušky není skupina žádnou neznámou. Je koncertní špičkou, která vyprodává kluby a přináší mediální atraktivitu. V loňském roce nechyběla na žádném z největších festivalů v zemi (České Hrady, Colours of Ostrava, JamRock, United Islands). V roce 2012 byla akademiky populární hudby nominována na cenu Anděl v kategorii Objev roku. Jestli přesto trochu váháte, kam Zrní zařadit, mrkněte na video a budete mít jasno. Chystaný sobotní koncert by rozhodně vaší pozornosti neměl uniknout.

„To určitě ne. Z kluků sálá obrovská energie, jejich koncerty jsou velikým zážitkem. Já sama jsem je viděla snad už stokrát a pořád to není dost. Mají v sobě nějakou zvláštní chemii, to se prostě musí vidět," představuje muzikanty z Kladna v několika větách manažerka Soňa Paleta.

Kdy, kde, za kolik

Kdo už měl to štěstí a kapelu naživo viděl, ví. Ví, že jejich projev je stejný jako jejich muzika. Osobitý, hypnotický, hutný, energický, uvěřitelný. Možnost přesvědčit se o tom na vlastní oči máte v sobotu 11. října na Hřebíkárně. Koncert začíná v 19 hodin a za lístky zaplatíte 250 korun v předprodeji, 280 pak na místě v den koncertu. Rezervovat vstupenky si můžete na recepci Hřebíkárny nebo v chomutovském Infocentru (telefony 775 864 282; 731 909 845).

VIDEO

Doporučené články

Sport

 • 28. listopad 2016

  Ústecký kraj - Jezdci závodů do vrchu se letos naposledy setkali. V sobotu 26. listopadu proběhlo v mostecké Carbonia aréně vyhlášení sezony Triola Cup 2016. Jezdci měli ještě naposledy možnost změřit své schopnosti za volantem, tentokrát na motokárách.

 • 26. listopad 2016

  Most - Volné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci.

 • 24. listopad 2016

  Chomutov - Hlavní cíl letošní zimní sezony – splnění limitu na seniorské mistrovství světa – se Tomášovi Frantovi nakonec podařilo splnit. V rakouském Grazu zaplaval 200 metrů znak za 1:53,69 a splnil dokonce ten přísnější limit, který mu zajišťuje letenku do kanadského Windsoru na mistrovství světa. Na to se vydá společně se stálicí české výpravy Simonou Baumrtovou, která úspěšně otestovala formu na Českém poháru v Brně.

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.

 • 16. listopad 2016

  Litoměřice - Litoměřická porodnice nově nabízí dva způsoby, kterými si mohou rodičky ulevit od porodních bolestí. Jde o již déle praktikovanou epidurální analgezii a nově také o podání entonoxu, někdy známého jako „rajský plyn“.

 • 14. listopad 2016

  ČR - V pondělí 14. listopadu 2016 nastal největší úplněk za posledních 68 let. Měsíc v úplňku dosáhne na obloze rekordního průměru a jasu - bude o 14 % větší ve svém průměru a o 30 % jasnější. Poslední takový měsíční superúplněk nastal 26. ledna 1948 a další takový nastane až 25. listopadu 2034. Poměrně velký superúplněk máme ale v paměti z roku 2011.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×