Zprávy

Po rockovém „fesťáčku“ představí Hřebíkárna další parádu, přijíždí kladenskej uhelnej zen „Zrní“

Reklama

Chomutov – Představte si bohémské housle plné něhy, tklivosti i dravosti, přidejte k tomu hravou kytaru, analytickou srdcem pulsující basu a klukovsky jasný sebejistý hlas. Okořeňte to beatboxem, elektronikou, harmonikou, flétnou a čirá energie se vám vpije do hlavy a těla... To vše dohromady je ZRNÍ, něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen... Už v sobotu můžete být právě popsaného sami svědky, kapela se v rámci svého turné „Následuj kojota" představí na chomutovské Hřebíkárně.

zrní810

„To se musí vidět"

Pro hudební fanoušky není skupina žádnou neznámou. Je koncertní špičkou, která vyprodává kluby a přináší mediální atraktivitu. V loňském roce nechyběla na žádném z největších festivalů v zemi (České Hrady, Colours of Ostrava, JamRock, United Islands). V roce 2012 byla akademiky populární hudby nominována na cenu Anděl v kategorii Objev roku. Jestli přesto trochu váháte, kam Zrní zařadit, mrkněte na video a budete mít jasno. Chystaný sobotní koncert by rozhodně vaší pozornosti neměl uniknout.

„To určitě ne. Z kluků sálá obrovská energie, jejich koncerty jsou velikým zážitkem. Já sama jsem je viděla snad už stokrát a pořád to není dost. Mají v sobě nějakou zvláštní chemii, to se prostě musí vidět," představuje muzikanty z Kladna v několika větách manažerka Soňa Paleta.

Kdy, kde, za kolik

Kdo už měl to štěstí a kapelu naživo viděl, ví. Ví, že jejich projev je stejný jako jejich muzika. Osobitý, hypnotický, hutný, energický, uvěřitelný. Možnost přesvědčit se o tom na vlastní oči máte v sobotu 11. října na Hřebíkárně. Koncert začíná v 19 hodin a za lístky zaplatíte 250 korun v předprodeji, 280 pak na místě v den koncertu. Rezervovat vstupenky si můžete na recepci Hřebíkárny nebo v chomutovském Infocentru (telefony 775 864 282; 731 909 845).

VIDEO

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×