Zprávy

V centru města došlo k vážné dopravní nehodě, devítiletého chlapce srazil na přechodu poštovní vůz

Reklama

Chomutov – K ošklivé dopravní nehodě došlo dnes krátce po čtrnácté hodině v ulici Zborovská. Poštovní vůz, jedoucí ve směru od velkého kruhového objezdu srazil na přechodu pro chodce (před magistrátem) devítiltého chlapce. Ten byl s těžkými zraněními převezen do ústecké nemocnice.

nehoda610

„Nehoda ve Zborovské ulici byla nahlášena v 14.14 hodin, na přechodu pro chodce došlo ke střetu dodávky a nezletilého dítěte," potvrzuje neštěstí krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. „Alkohol byl u řidičky na místě provedenou dechovou vyloučen, příčiny nehody jsou v dalším šetření policie," dodává ještě mluvčí.

Kolizi si nedokáží vysvětlit ani kolemstojící svědkové. „To auto srazilo klučinu v podstatě uprostřed přechodu. Přecházel směrem k magistrátu, podle mě ho řidička musela vidět. Jestli už nedokázala dobrzdit... nevím," přemýšlí mladá žena.

Sražený hoch byl po bouračce převezen do ústecké nemocnice. „Pacient utrpěl zranění těžkého charakteru a byl neprodleně převezen na Traumacetrum Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem," uvádí mluvčí záchranky Pavel Šebesta.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×