Zprávy

Aktuálně z Klášterce: Pátrání po devítileté Elišce zatím bez výsledků

Reklama

Klášterec nad Ohří – Pátrání po ztracené devítileté Elišce ani přes obrovskou snahu policistů a obyvatel Klášterce nepřineslo výsledek. Prohledalo se celé město, prohledalo se přilehlé okolí, zatím je vše bohužel marné. Eliščina maminka uvedla na svém FB profilu telefonní číslo, kam v případě jakéhokoliv zjištění můžete volat (číslo je také na otevřeném kláštereckém fóru). Policie vyhlásila celostátní pátrání.

eliškaa109Popis Elišky Kožnerové

Věk 9 let; výška 130 až 135 cm; zdánlivé stáří 9 až 11 let;

Postava štíhlá, hubená; barva vlasů hnědá; tvar vlasů dlouhé rovné; barva očí modrá

Pohřešovaná dívka dne 9. září 2014 odešla po vyučování ze školy ve 12,35 hodin, do místa bydliště v Klášterci na Ohří již nedorazila. Na sobě měla bílé tričko s dlouhým rukávem a motivem kočky s mašličkou v oblasti hrudníku (nejedná se o Hello Kitty), kostkovanou košili modročerné barvy, džínové kalhoty modré barvy a růžové kotníčkové boty. S sebou měla školní aktovku černé barvy se vzorem bílých čar.

Cokoliv hlaste policii

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×